Dnes je to přesně jeden rok od doby, kdy byla do světa vypuštěna betaverze nového webu TJ Sokol Blížkovice.

Přichází tak čas na drobné bilancování. Za 365 dní na webu stránky Sokola Blížkovice navštívilo 4.774 unikátních návštěvníků, kteří si prohlédli 151.252 stránek. Průměrná měsíční návštěvnost neustále stoupá, když stránky v uplynulém měsíci říjnu navštívilo 945 unikátních návštěvníků, kteří shlédli 18.585 stránek.

Nejvíce lákal report jarního utkání proti týmu Jezeřan-Maršovic, který četlo hned první den po vydání 277 hostů. Na druhé příčce se umístil debut dopisovatele „El Correspondiente“ ze zápasu Benfiky proti záloze TJ Suchohrdly (223 návštěvníků první den po zveřejnění).

Na web pravidelně přispívají Marek Ludvík (reporty „A“ týmu), Adéla Dvořáková (reporty mládeže) a El Correspondiente alias David Hájek (Reporty „A“ i Benfiky). Všem patří velký dík.

Za rok funkčnosti webu jsme posbírali několik názorů a připomínek k jeho funkčnosti a momentálně usilovně pracujeme na jejich zakomponování do stránek tak, aby pro vás byly ještě přehlednější a přínosnější. V následujícím týdnu se tak může stát, že budou stránky dočasně nedostupné. A na co se (mimo jiné) můžete těšit?

Preview: Po zkoušce z 12. podzimního kola bude od jarní části sezony do portfolia zařazeno Preview  zápasu. Na utkání „A“ týmu bude vycházet na domácí i venkovní utkání ve středu, na Benfiku pak pravděpodobně jen na domácí zápasy ve čtvrtečním termínu.

Hráči: Na stránce každého hráče budou pro větší přehlednost umístěny odkazy na jeho rozhovory, profily, abecedu a další články o jeho osobě.

Soupeři: V rámci zkvalitnění servisu pro vás, fanoušky našeho fotbalu, přibyla asi před týdnem v menu položka soupeři, jež se začíná pozvolna plnit informacemi. Měla by vás ve stručnosti informovat o daném klubu, změnách na soupisce, umístění v předchozích sezonách, vzájemných zápasech s Blížkovicemi, o cílech pro danou sezonu a s rychlým odkazem na jejich webové stránky pro více informací.

Nakonec se ještě musíme pochlubit zápasovým programem. Ten začal vycházet se startem jarní části sezony 2014/15 a když mrknete zde, zjistíte že se minimálně ve Starém Petříně líbí.

 

2 komentáře

Leave A Reply