V neděli odjížděli naši nejmladší kluci na SC Znojmo s novou trenérskou dvojicí Jan Holík, Martin Bauer. Přípravka se utkala s nejtěžšími soupeři, které mohla v celé soutěži potkat. Vůči takovým protivníkům se vždy prověřuje kvalita týmu, proto noví trenéři přípravky doufali v co nejlepší výsledky. Bohužel se klukům herně ani střelecky nedařilo a vysoko prohráli.

V herním propadu pokračovali i mladší žáci, kteří poměřili své síly s hráči Únanova. Herně si kluci neplnili, co měli a byl to opravdu smutný pohled na celou hru. I přes špatnou hru jsme se dokázali střelecky prosadit a po první půli jsme vedli 7:0. V poločase jsme rozdali na střídačce pár rad, jak bychom si představovali koncept hry, i tato snaha přišla vniveč, a proto druhá půle byla ještě horší než ta první. Jediné plus z celého zápasu bylo, že soupeři byli na tom hůř než my. Když bych mohla vyzdvihnout pár jmen, byl by to Šimon Janyška, který se představil v roli brankaře a Ondřej Kučera, který dobře pracoval na svém postu pravého záložníka.