Mladší žáci odjížděli k dalšímu utkání na hřiště Starého Petřína. Poslední zápas proti Únanovu se nám herně nepovedl, a proto jsme chtěli ukázat něco lepšího.

Soupeř na nás vlétl a než jsme se stačili rozkoukat, už jsme prohrávali 2:0. Kluci pak chtěli urputně vyrovnat, ale to se dlouho nedařilo. Začali jsme se rozpadat po psychické stránce a naše koncovka nebyla přesná. Nakonec na sebe musel vzít odpovědnost kapitán Martin Bartoš, který vsítil první branku, jež nás nakopla. O chvíli později se prosadil i Adam Skovajsa. Do kabin se tak šlo za stavu 2:2.

Hned po rozehrání druhé půle Martin Bartoš prokličkoval soupeřovou obranou a poslal nás do vedení. Časomíra ukrojila sotva 30 sekund. Po dalším samostatném úniku Vítka Poláška jsme mohli zvýšit, ale brankař Petřína vyrazil na roh. Vítek z rohu viděl nabíhajícího Martina, ten vystřelil, ale po dorážce byl gól připsán Matyáši Krejčímu.

Domácí šli dvakrát sami na brankaře, ale Vláďa Dvořák perfektně pokryl své území. Do jiné příležitosti se za celou druhou půlku nedostali.

Výborně v obraně pracovali malý i velký Šimon (Veselý, Janyška). Na pravém křídle hrál jako vždy dobře Ondřej Kučera, i když jeho centry na bránu v tomhle zápase byly moc přetáhlé a prudké, kluci před brankou je nemohli lapit. Proto na závěr zápasu Ondra raději zvolil střelu než nahrávku a upravil skóre na konečných 2:5.

Mladší přípravka hrála hned v neděli ráno, kdy se utkala se soupeři z Hlubokých Mašůvek a Mramotic/Olbramkostela. Prvním jmenovaným kluci nasázeli úctyhodných 20 branek (20:3). Druhý zápas skončil 9:4 v náš prospěch. Branku si vstřelili všichni kluci, co k zápasu nastoupili.

 

Leave A Reply