4 - 2
Celkový čas

Report

Co napsal soupeř:

V neděli 11.10. jsme zajížděli do 80km vzdálených Blížkovic, kde na nás čekal kromě typického podzimního počasí a krásně připraveného hřiště také houževnatý soupeř.

Do první šance se dostali v 5. minutě domácí, ale střela zpoza vápna mířila vedle. O minutu později se nám podařilo vstřelit branku, kterou hlavní rozhodčí nejprve uznal aby ji za pár okamžiků po domluvě s pomezním odvolal pro údajný ofsajd. Ve 24. minutě domácí potrestali naši nedůraznost, kdy jsme nedokázali odhlavičkovat skákající míč na šestnáctce, soupeř toho využil a vstřelil úvodní gól utkání. Další branku jsme obdrželi o čtyři minuty později, kdy se po centru z pravé strany položil do hlavičky domácí Popelka a zvýšil na 2:0. Do konce poločasu jsme stačili už jen snížit pěknou střelou Tomáše Podaného ze střední vzdálenosti, která zapadla přesně za zadní tyč.

Ve druhém poločase jsme se snažili o vyrovnání, ale další „studená sprcha“ přišla po rohovém kopu v 56. minutě. Střílený přízemní centr se dostal až na zadní tyč, kde nikým nehlídaný domácí záložník Šíp už neměl problém zakončit do odkryté branky – 3:1. Na pro nás hrozivých 4:1 Blížkovice zvýšili o sedm minut později, kdy tentýž hráč obešel na hranici velkého vápna dva obránce a jeho střela k levé tyči skončila v síti. Jiskřičku naděje ještě vykřesal v 69. minutě Tomáš Ulrych snížením na 4:2.

I když jsme celý druhý poločas měli míč na svých kopačkách, domácí hráli na brejky a nakopávali míče dopředu, další brankové příležitosti jsme si již nevytvořili a tudíž utkání skončilo výhrou Blížkovic 4:2.

Místo zápasu

Fotbalový stadion Blížkovice

Leave A Reply