6 - 0
Celkový čas

Report

Utkání hrané v neděli dopoledne (kdo toto vymyslel?) v nelidských podmínkách (mlha, vítr a teplota snad -15 °C) přineslo našemu mužstvu nepříznivou porážku 6:0. Přestože borci nepodcenili přípravu na utkání a překvapivě nikde v sobotu večer nebyli, dopolední čas utkání jim vůbec neseděl. Nikomu se nechtělo moc běhat, ztráceli jsme lacině míče, nebyli schopni kombinovat.

První poločas dlouhou dobu nepřinesl žádný zajímavý moment a stojící u zábradlí jsem litoval, že jsem tak brzo vstával a někam vůbec jezdil. Domácí mužstvo bylo mírně lepším celkem a vypracovalo si několik náznaků a střel, které ale pochytal Tonda Dvořák. Benfica si vypracovala jedinou, za to ale 100% šanci, kdy v pokutovém území zakončoval Kamil Ebrl. Nikým neatakován se snažil umístit balon k tyči – bohužel ale netrefil ani branku.

Prakticky ihned po tomto střeleckém selhání přišel druhý zlomový okamžik utkání. Domácí středopolař našel krásnou uličkou v plném náběhu útočníka, kterého stíhal Honza Dancinger. Lehký kontakt – hráč spadl na hranici velkého vápna. Červená karta v ruce rozhodčího vyletěla vzhůru. Běžela cca 26. minuta.
Třetí zlomový okamžik přišel ve 44. minutě, kdy domácí vstřelili vedoucí branku. Po centru z pravé strany si na zadní tyč naběhl domácí hráč a z jedničky doklepl do odkryté branky.

O poločase nahradili Kuba Pospíchal a Mirek Svoboda střídající Ebrleho a Janyšku. Vstup do druhého poločasu byl vskutku hororový. Cca ve 47. minutě domácí zahrávali pokutový kop po ruce Milana Moravce, který si sám nastřelil ruku po odrazu od vlastní nohy. (Akce jako přes kopírák z utkání A mužstva v Jezeřanech, kdy se toto podařilo i Martinovi Hlávkovi). Opět posouzeno jako penalta. 2:0 pro domácí.
Po obdržené druhé brance se kluci ještě vzepřeli a i v deseti začali domácí přehrávat. Vytvořili si několik náznaků šancí a přímé kopy. Bohužel ale chyběl větší důraz v zakončení či přesnost. Domácí „gólman“ tak neměl příliš mnoho práce.

Z ojedinělého brejku se domácím podařilo navýšit skóre na 3:0 a bylo po zápase. Benfica padla na duchu i na těle a odevzdaným a smířeným výkonem nechala domácí ještě třikrát skórovat. Z Přímětic si tak odvezla nelichotivý výprask 6:0.

A mohlo být ještě hůř, kdyby Tonda Dvořák nepochytal několik dalších tutovek domácích hráčů.

Leave A Reply