0 - 0
Celkový čas

Report

Za počasí, jež se dalo nazývat všelijak, jen ne jarním, vyrazil náš tým do Horních Kounic, aby pokořil další tabu týmu – přivezl z této horké půdy první body v historii soubojů v 1.B třídě.

Díky kratší vzdálenosti soupeřova svatostánku náš tým vyrazila podpořit početná skupina fanoušků. Naproti tomu tým samotný odjížděl od kabin v počtu dvanácti kusů a to včetně tajného trumfu Jany Šuly a náhradního gólmana Tondy Dvořáka. Již na místě nás čekal Martin Pikolon a během rozcvičování dorazil Milan Popelka a Mirek Svoboda.

Postavení obou klubů v tabulce a bodový rozdíl mezi nimi naznačoval, že se bude jednat o velmi vyrovnané utkání s jasnou taktikou hrát ze zabezpečené obrany.

Prvních 20 minut tomuto scénáři dávalo za pravdu. Do první velké šance zápasu se dostali domácí, když centr z pravé strany musel zachraňovat na brankové čáře Pepa Částek. Poté se osmělili i naši borci. Martin Pikolon ve 33. minutě pálil z 20 metrů, ale domácí brankář byl pozorný. O chvíli později se k přímému kopu postavil Martin Hlávka, bohužel pro nás nechal vyniknout domácího brankáře.

Ve druhé půlce jsme začali více tlačit na pilu. Běžela 55. minuta, když si dlouhý balón pokryl ve vápně Martin Pikolon. Obhodil si brankáře, jenž ho poslal k zemi. K úžasu všech hráčů a za nespokojeného pískotu fanoušků, proloženého několika peprnými výrazy na osobu hlavního sudího, se penalta nepískala. I nadále jsme pokračovali v aktivní hře a po výborné přihrávce Ládě Vybírala utíkal sám na bránu Mirek Svoboda, domácí gólman byl však opět proti změně skóre.

Po této gólovce už si žádný tým šanci nepřipravil a utkání tak skončilo bezbrankovou remízou.
Po zápase mohl být náš tým spokojený. Z kounického dolíčku odvážel historicky první body, vzhledem k tvrdosti utkání jen dvě žluté a naše gólmanská jednička Štěpán Dancinger se mohl těšit ze své první nuly v probíhajícím ročníku.

Leave A Reply