7 - 0
Celkový čas

Report

Na dnešní zápas v Mikulově jsme jeli autobusem. Bohužel nás fanoušci nepřišli podpořit, i hráčů se dostavilo jen jedenáct. Po příjezdu na krásný stadion Mikulova jsme zjistili, že byl bus objednán na příliš časnou hodinu. Do utkání zbývala cca hodina a půl. Trenérský tým se snažil čas ukrátit nad sklenkou limonády, žel dveře místního bifé byly nemilosrdně uzavřené. Hráči mě potěšili, když místo lamentování a vykuřování před kabinami sebrali míč, z lahví vytvořili provizorní branky a šli si zahrát mezi sebou.

Krátce po začátku zápasu jsme opět museli upravovat sestavu. Hra na dva předstopery se neosvědčila, když ti si spíše překáželi. Proto jsem Pavla Picmouse vytáhl z tohoto postu do útoku. Ve 25. minutě jsme inkasovali poprvé, když jsme střelu asi z dvaceti metrů tečovali do vlastní branky. Hra pokračovala za mírné převahy domácích a našich dalších dvou neproměněných tutovek. Už jsme si mysleli že odejdeme do kabin s jednogólovým mankem, ale soupeř byl na poslední chvíli proti. Ve 45. minutě přišlo nečekané nakopnutí na naší branku, David Coufal si srazil balón na tyčku a s údivem sledoval jak si poskakuje po lajně až doskákal do branky.

První půlku jsme prohráli jak na branky 2:0, tak na držení balónu. Kde jsme soupeře předčili byly tutovky (4:1), bohužel beze změny skóre. Dobře jsme bránili pokutové území, soupeře do něj nepouštěli a hráli na brejky, které nám vycházeli. Celkově jsem měl pocit že uhrajeme dobrý výsledek, vsázeli jsme na brejky, ale dnes jsme mohli hrát až do tmy a gól by jsme stejně nedali.

V 46. minutě šel Laďa Vybíral sám na gólmana, nedal a hned z protiútoku jsme dostali třetí gól. Od té doby to kluci zabalili, začali se dohadovat mezi sebou, nechávali soupeři víc prostoru a ten toho postupně v 59., 61., 74. a 81. minutě využil.

Utkání s předním týmem tabulky jsme mohli zvládnout, bohužel pořád máme problém s nedostatkem hráčů, nedůrazem v osobních soubojích a proměňováním šancí. Dnes tým nepodržel ani David Coufal, kterému bych připisoval nejméně dvě branky a další dvě by normálně chytl taky. Asi byl nervózní z naší nové posili – Jardy, který je naším novým trenérem gólmanů(a) a asistent trenéra a doufám že vydrží. Moc se mi líbí jak se do toho obul je to profík.

Pokud bych měl borce za tento zápas oznámkovat jako ve škole dostali by:

David Coufal – 4, Kuba Janík – 2, Lukáš Němec – 3, Dalibor Peřinka – 3, Lukáš Bloudíček – 3, Luboš Částek – 4, Dan Křesťan – 4, Laďa Vybíral – 3, Radim Hochman – 3, Radek Vybíral – 3, Pavel Picmous – 4 a skromně já a Jarda s řidičem za jedna, aby jsme zlepšili průměr.

Další utkání hrajeme doma příští neděli proti Dobšicím. Nic jiného než pěkný fotbal a tři body neberu, takže nás přijďte podpořit. To se týká nejen fanoušků, ale hlavně Adama Čecha.

foto zápasu

Comments are closed.