3 - 3
Celkový čas

Report

V prvním kole nového ročníku jsme zajížděli na hřiště Miroslavi, která sestoupila po dlouhých letech v 1.A třídě JmkFS. Blížkovický tým přijela podpořit velká skupinka fanoušků, natěšených na start nové sezony a zvědavých, jak zvládneme tento zápas.

V sestavě modro-bílých chyběl pouze zraněný Honza Šíp, který by se měl vrátit v nejbližších zápasech a dlouhodobě indisponovaný Jan Holík. Vyhrazené místo Jendy Šípa na kraji zálohy zaujal Filip Svoboda a v útoku se tak po boku Kuby Velčického uvelebil Martin Pikolon.

Prvních 15 minut jsme byly lepším celkem a domácí jsme k ničemu nepustili. Odměnou nám byl vedoucí gól, který po neuvěřitelné chybě brankáře vstřelil Jakub Velčický. Po tomto gólu se hra vyrovnávala a postupně začali za kratší konec tahat domácí, kteří byli čím dál nebezpečnější.

V rozmezí deseti minut pak otočili skóre zápasu, když nedali Štěpánu Dancingerovi v naší svatyni ani jednou šanci. Ten se mohl za míčem jen ohlédnout. První půle tak skončila 2-1.

Do druhého poločasu udělal trenér Mara Ludvík dvě změny. Martina Pikolona vystřídal nový hráč na soupisce Jiří Brabec a Michala Samka v obraně Tomáš Řeřucha. Po těchto změnách jsme se stali v útočné části mnohem nebezpečnější, na Miroslav hodně platilo vysunutí druhého rychlonohého hráče Filipa Svobody směrem k jejich brance.

Po centru z centrů do vápna se právě Filip Svoboda položil do míče a krásným gólem srovnal na 2-2. Následně měli, v druhé půli ojedinělou, příležitost domácí. K úžasu všem však jejich útočník z malého vápna netrefil branku. Tuto chybu jsme potrestali z rohového kopu, kdy se z otočky prosadil sváteční střelec Tomáš Řeřucha – 3:2.

Vše směřovalo k zisku 3 bodů. Čas se nezadržitelně krátil, proběhla dvě taktická střídání, nějaké to drobné zdržování, ale bohužel. Špatně zahraná situace po našem autovém vhazování na půli hřiště byla domácími potrestána gólem na 3:3. Ve zbývajících pár minutách již žádný z mančaftů nechtěl riskovat a tak utkání skončilo zaslouženou remízou.

Leave A Reply