0 - 0
Celkový čas

Report

Počasí na souboj 20. kola příliš diváků nenalákalo, ale kdo přišel a zimu vytrpěl, viděl nejlepší utkání na jaře v podání naších hráčů. Zápas druhého týmu se třetím gól nepřinesl, ale spálených šancí bylo k vidění víc než mraků na obloze.

V prvním poločase jsme nejvíce soupeře zlobili, když jsme zahráváli rohové kopy. Těch byla opravdu spousta, ale žádná hlavička v chvalovické sítí neskončila. Soupeř nás ohrožoval zejména po levé straně (z jejich pohledu), kdy hodně využívali rychlonohého Martina Žifčáka. Jeho rychlost vůbec nezpomaluje vedení míče a jeho technika je též excelentní. Když tenhle hráč vnikl do naší šestnácky, tak jsem se modlil, aby ho nikdo nefauloval, protože obrat ho čistým zákrokem o míč je velmi složité.

Druhý poločas nabídl opět spoustu neproměněných šancí v našem podání. První, když se řítil Jakub Velčický z pravé strany na gólmana. Už ho dokonce lobem překonal, ale chvalovický kapitán vykopl míč do bezpečí na roh.

Další šanci spálil Kuba když se po těžkém centru z levé strany nikým nehlídán ocitl na malém vápně. Musel zakončovat hrudí a trefil přímo gólmana. Přibližně v 70. minutě jsme zahráváli standardní situaci, kdy kop Radka Hochmana skončil na tyči protivníkovi branky.

Zanedlouho, po geniální přihrávce Tomáše Prokše od autové čáry, střílel Tomáš Řeřucha. Jeho pumelenice z dvaceti metrů orazítkovala břevno. V další šanci se ocitl Pepík Částek mladší, který se řítil sám na gólmana, toho však svým tvrdým zakončením nepřekonal. Po dvou minutách se situace opakovala, bohužel stále se stejným výsledkem.

Jak jsme spalovali šanci za šancí, tak se mohl nakonec radovat soupeř. V 86. minutě z malého vápna minul jen těsně vedle naší branky.

I přes ztrátu dvou bodů a šance snížit náskok trápící se Čechie Zastávky na prvním místě tabulky chci hráčům poděkovat za odmakané utkání.

Místo zápasu

Fotbalový stadion Blížkovice

Comments are closed.