0 - 3
Celkový čas

Report

Po domácím nezdaru s Tuřany jsme v dalším kole zajížděli na hřiště nedalekého Únanova. I přes nepříznivé počasí přijelo náš tým podpořit velké množství fanoušků, kteří početně i hlasivkami překonávali domácí příznivce.

Soupeř se na jaře prezentoval zlepšenými výkony a dostal se ze spodních pater tabulky, tudíž nás nečekalo nic jednoduchého. V úvodu utkání se tak hrál opatrný fotbal bez brankových příležitostí.

Ve 12. minutě jsme si vytvořili první velkou šanci, kdy sám na brankáře postupoval Láďa Vybíral, ale netrefil branku. Tento moment nás probudil, převzali jsme otěže prvního poločasu a byly lepším týmem.

Pozorným divákům jistě neunikla podobnost čistě náhodná.

Ve 20 minutě střílel Karel Kučera ze stejné pozice jako Laďa a nechytatelně trefil šibenici 0-1. Chvíli na to jsem se dočkali další branky, kdy po spolupráci naší útočné letky odčinil svůj úvodní nezdar Láďa Vybíral a zvyšoval na 0-2.

Nepříjemná situace se odehrála ve 35. minutě. Motor zálohy Tomáš Prokeš si v souboji otočil koleno a musel odstoupit z utkání. Na hřišti jej nahradilaposila z Benfiky Lukáš Samek.

V úvodu druhého poločasu nás soupeř zatlačil a vytvořil si 3 nebezpečné příležitosti, kdy nás podržel Štěpán Dancinger v brance. Postupně se situace uklidnila, domácí otevřeli hru a my jsme měli několik příležitostí z brejkových situací rozhodnout zápas.

Nakonec jsme tři body pojistili v 87. minutě, kdy se do míče opřel levačkou Martin Janyška a bylo hotovo.

Leave A Reply