1 - 1
Celkový čas

Report

K utkání 21. kola vyrazily naši hráči v doprovodu cca 20ti fanoušků autobusem do Kohoutovic v nezvyklém termínu – v sobotu na půl jedenáctou dopoledne. Na místě nás přivítal tradičně slabší pažit, obklopený krásným areálem. Sestavu jsme museli před zápasem řádně pozměnit, chyběli tři borci ze základu (Velčický, Pikolon, Řeřucha).

Jako by se na našich hráčích brzký termín podepsal. Na světelné tabuli ještě nenaskočila 1. minuta od úvodního hvizdu sudího a Tatran už mohl vést 2:0. První šanci zastavila tyč, při druhé se vytáhl gólman Štěpán Dancinger. I zbytek první půle byl v režii domácích, kteří byli rychleji u balónů, bojovnější a celkově značně lepší. Naštěstí se gólově neprosadili.

Po odehrání patnácti minut, když už i naši hráči zjistili že zápas začal, přicházely náznaky i našich šancí. Největší přesto měli domácí. Po levé straně se uvolnil kohoutovický útočník, který naservíroval míč spoluhráči na malé vápno. Ten však trestuhodně přestřelil zcela odkrytou branku.

Ve 45. minutě jsme pak zahrozili mi. Dlouhý pas za obranu od Martina Hlávky loboval hlavou Ondřej Čermák, bohužel těsně vedle levé tyče.

Druhý poločas jsme začali soupeře přehrávat. Naši hráči do něj nastoupili jak se patří, vyrovnali hru a začali se dostávat k zakončení. V 62. minutě jsme se konečně mohli radovat. Filip Svoboda zatáhl balón, Láďa Vybíral jej minul, ale míč propadl k Martinu Bauerovi, který se z úrovně penalty placírkou k tyči nemýlil.

Od 80. minuty začal stoupat tlak domácích, toužících po vyrovnání. Přispívala k tomu i naše nemohoucnost udržet míč v útoku. Místo hry, kterou jsme praktikovali po celý druhý poločas, jsme začali zmatkovat. Nekombinovali jsme a zbytečně jsme se zbavovali míče.

Už, už jsme se těšili na 3 body, když domácí Kohoutovice v 86. minutě po faulu na našeho gólmana vyrovnali na 1:1. Radost nám to nepřineslo, ale objektivně musíme přiznat že dělba bodů byla spravedlivá.

Comments are closed.