7 - 1
Celkový čas

Report

Do Rajhradu jsme odjížděli v kombinované sestavě a pouze s jedenácti hráči, i tak ale s odhodláním odvézt nějaký bod, což se nám nepodařilo, místo bodů jsme si odvezli pořádný příděl gólů.

Výsledek zápasu vypadá na první i druhý pohled strašně, ale já jsem rád, že jsem viděl některé kluky, kteří jinak nedostávají tolik prostoru v zatěžkávací zkoušce. K tomu, kdo mi slíbil, že pojede a nejel se tady nebudu a ani nechci vyjadřovat, aspoň mi ukázali smutnou realitu blížkovského fotbalu (hold festival a opalování na zahradě je přednější).

Zápas domácí Rajhrad rozhodl hned v úvodu utkání, kdy proměnil na co sáhl a nám se naopak v koncovce vůbec nedařilo. To i přesto, že šancí jsme si za půl hodiny vytvořili víc, jak za dva poslední zápasy dohromady.

Ve 32. minutě tak už na světelné tabuli svítil stav 4:0 pro domácí. Čestný gól dal ze standardní situace Laďa Vybíral, který dobře  obstřelil zeď. Ve 41. minutě domácí znovu navýšili náskok a do kabin se tak odcházelo za stavu 5:1.

Po přestávce domácí ubrali ve střeleckých hodech, dali jen dvě branky. Rozhodnuté utkání se dohrávalo v přátelském duchu, čímž obě mužstva pomohla paní rozhodčí, která byla z pohledu naší i domácí střídačky velmi slabá. Pozitivem bylo, že obě mužstva dohrála v jedenácti, protože karty místy rozdávala naopak jak měla a i do zápisu je nezapisovala správným hráčům. Lze pochopit že se to někde naučit musí, smutné je jen to, že zkušenosti nesbírá v nižších soutěžích.

Premiéru v 1.B třídě, navíc s kapitánskou páskou na ruce, si v samém závěru utkání odbyl nestárnoucí Radek Strnad. Závěrem chci poděkovat našim divákům, že vážili dalekou cestu do Rajhradu. I po nejvyšším přídělu v sezoně na hráče nenadávali, ba naopak – vyprovodili je potleskem.

Soupeř napsal:

V sobotu 21.5. k nám přijel jeden z nejvzdálenějších soupeřů v soutěži, tým Blížkovic.

Začátek utkání se nám vydařil a již ve 4. minutě se dostáváme zásluhou Jary Richtra do vedení. Další branku si hosté vstřelili sami v 10. minutě. Pokus Jary Richtra skončil na tyči a při snaze odkoupnout míč mu jej nastřelil hostující obránce do zad tak nešťastně, že se míč dokutálel do brány. Ve 23. minutě zvýšil po rohovém kopu hlavou na 3:1 Jirka Císař. Stejný hráč zvyšoval ve 32. minutě po centru A. Reitorala a prodloužení M. Kliky na 4:0. O sedm minut později se hostům podařilo ze standardní situace snížit na 4:1, ale jen o chvíli později zvýšil opět na rozdíl čtyř branek Michael Klika.

Ve druhém poločase se ještě prosadili Michal Polák a před koncem zápasu Vašek Hrdlička, takže konečný výsledek vyzněl 7:1. v náš prospěch.

Leave A Reply