4 - 0
Celkový čas

Report

Bouřka, vyprovázející nás při odjezdu autobusu k utkání do Tuřan, jako by předznamenávala výsledek celého utkání. Naopak u domácích bylo již před zápasem veselo. Na asfaltovém hřišti přiléhajícím k tomu fotbalovému, na němž jsme měli za chvíli dostat lekci z efektivity, byl v plném proudu hojně navštívený dětský den.

Zápas samotný opět potvrdil, kde nás celou jarní část tlačí bota. Celé utkání znovu poznamenala naše nemohoucnost ve hře směrem dopředu. Kluci po herní stránce neodvedli špatný výkon, ale když nedáme gól, tak nemůžeme vyhrát. Pozitivem zůstává alespoň to, že si šance vytvoříme. Naopak Tuřany, když se do šance dostali, skoro všechno proměnily. A proto soupeř tohle utkání zcela zaslouženě vyhrál.

Musím podotknout, že z mého pohledu trenéra proti nám stál nejlepší soupeř, kterého jsme na jaře potkali a zaslouženě se tým Tuřan nachází v tabulce tam kde je (3. místo s dvoubodovou ztrátou na 2. Pohořelice). Jejich útok v podání dua Harašta – Smetana, podporovaný Černým je smrtící a nejlepší co 1.B. třída JmKFS může nabídnout. Právě o Jakubu Černém si dovolím říci že je rozdílový hráč, který mě fotbalově moc baví a byla radost se na něj koukat. Doufám, že se tento kluk chytne ve vyšších soutěžích, protože 1.B třída je pro něj opravdu málo.

Poslední dva zápasy sezony, které náš „A“ tým odehraje schodně na domácím pažitu, odstartuje tuto neděli mač proti Rajhradicím. Soupeři máme po podzimním utkání co vracet (0:3). Motivací pro naše střelce jistě bude  i souboj o konečné umístění v tabulce, kde ztrácíme 2 body na Horní Kounice a naopak držíme tříbodový náskok před Újezdem u Brna.

Leave A Reply