6 - 2
Celkový čas

Report

O posvícení jsme na našem hřišti přivítali tým z nedalekých Horních Kounic. Zápasy s tímto soupeřem bývají jak na houpačce, poslední v Kounicích skončil 7:3 pro soupeře, kluci tak měli Kounicím co vracet.

Do zápasu se také vrhli. a hned od úvodu utkání hřiště patřilo našim. Byli jsme lepším týmem ve všech směrech. Hojnou diváckou návštěvu tak musel fotbal bavit, jednalo se o nejlepší výkon co v podzimní části soutěže předvedli. Takhle bych si představoval, že se má hrát.

V prvním poločase jsme se ujali vedení po brankách Tomáše Prokeše a Láďe Vybírala. A to jsme ještě neproměnili pokutový kop po faulu na Radka Hochmana. Exekutor Tomáš Prokeš nechal vyniknout gólmana hostů (prostě mu to nestřílelo celý den, což ukázal i večer na střelnici).

Do druhého poločasu jsme šli s tím, že chceme co nejrychleji vstřelit třetí gól. Cíl jsme naplnili sotva se rozehrálo, spousta fanoušků tak branku neviděla, protože se ještě nestihli vrátit od občerstvení. Poté už se zápas víceméně dohrával. Trošku nás může mrzet závěr utkání, protože jak bývá našim zvykem, za rozhudnutého stavu (4:0) si začal Martin Hlávka hrát co chtěl. Naše obrana díky tomu nebyla pevná jak předtím, a i proto jsme také inkasovali dvě branky.

Celkově nás musí výsledek i hra těšit. Doufám, že se stane odrazový můstkem pro fotbal, kterým se budeme prezentovat po zbytek podzimu.

Místo zápasu

Fotbalový stadion Blížkovice

Leave A Reply