6 - 2
Celkový čas

Report

Do zápasu proti soupeřům z Petřína a Vranova jsme nastoupili velmi aktivně. Už od prvních minut jsme si dokázali vytvořit mnoho šancí, které jsme však nedokázali proměnit. Míč končil buď v rukou soupeřovi gólmanky, nebo mimo bránu.

Prvního gólu jsme se tak dočkali až ve 13. minutě, kdy Ondra Kučera utekl po lajně, nahrál na střed Adamu Kolmanovi. Ten ještě posunul na Vítka Poláška, který střílel do prázdné brány. Další gól přišel vzápětí, když brankářka špatně vykopla míč přímo na kopačky Ondry Kučery, který se nemýlil.

V obraně jsme nebyli kompletní a i díky špatné komunikaci jsme soupeře začali pouštět do samostatných úniků na naši svatyni. Naštěstí nás v bráně, i přes inkasovaný gól po špatně odehraném míči od Matěje Řiháčka, podržel Šimon Janyška.

Na konci první půle na středu hřiště proběhl, slovy René Poláška, “krásný ťukes“ mezi Ondrou, Adamem a Martinem. Na přestávku jsme tak odcházeli za stavu 3:1.

Na začátku druhého poločasu Šimon Janyška jedinkrát v zápase chyboval. Místo chycení balónu ho raději odkopl, trefil však jen soupeře a ten nezaváhal – 3:2.

Naši hráči však odmítli jakoukoli dramatickou koncovku utkání. Po individuální akci Vítka Poláška po levé straně přihrál Adamu Kolmanovi jenž se nemílil. O chvíli později jsme zahrávali sérii rohů, ze kterých jsme nevytěžili větší šanci. Další gól vstřelil až Martin Bartoš po samostatné akci středem hřiště.

Na pravé straně dobře pracoval Adam Skovajsa, kterému dávala zabrat malá obránkyně soupeřů, která nám překazila nejednu akcičku. Na konci zápasu se však Adam Skovajsa uvolnil, nahrál na volného jmenovce Adama Kolmana, který stanovil konečné skóre na 6:2.

TJ Sokol Blížkovice „MŽ“

Starý Petřín/Vranov

2

Místo zápasu

Fotbalový stadion Blížkovice

Leave A Reply