1 - 1
Celkový čas

Report

Do Šatova jsme odjížděli bez čtyř hráčů základní sestavy (Martin Pikolon, Jan Holík, Jakub Velčický a Miroslav Svoboda). Příležitost tak dostali hráči, kteří jindy tolik prostoru nedostávají. O soupeři jsme věděli, že první tři kola měli problém s hráči. Někteří hráči byli zranění, někteří ještě na zasloužených dovolených. S podzimním datem vzájemného střetnutí jsme očekávali, že už by měli nastoupit v plné síle, což se potvrdilo. Dokonce den před zápasem posílili o Svatoše z Tasovic.

Úvod zápasu nám vyšel náramně, hned ve druhé minutě jsme se zásluhou Ládi Vybírala ujali vedení. Ten nachytal šatovského gólmana, když jej spatřill mezi malým vápnem a penaltou, z přibližně 28 metrů vyzkoušel vystřelit. Na jeho střelu se gólman stačil jen podívat a ta skončila pod břevnem domácí branky.

Po celý prvním poločas byla hra vyrovnaná, blíže ke vstřelení druhé branky zápasu však měli šatovští. Naštěstí ani jednu šanci nevyužili.

V úvodních třech minutách druhé půle nás podržel skvěle chytající Štěpán Dancinger. Poté se obraz hry změnil a tempo zápasu jsme začali diktovat my. Ani jednu ze stoprocentní šancí jsme bohužel nedokázali využít.

Prvně se Milan popelka řítil z boku na gólmana sám,  poté napřímo Láďa Vybíral. Stav na světelné časomíře se ani v jednom případě neměnil. A tak v 55. minutě přišel zlom utkání, kdy se zranil Honza Šíp a hřiště musel opustit na nosítkách. Po krátké pauze ve hře hřiště opět ovládli domácí. Ti srovnali stav utkání v 77. minutě. Využili našeho špatného odkopu a přečíslení 5 na 4 skvěle využili. Střelec Štefan Czucz ukázal jak je v pokutovém území silný a jednoduše k tyči skóroval.

Za zmínku stojí ještě naše standardní situace zahrávaná Martinem Hlávkou v nastavenem čase, která se nesla těsně nad šatovským břevnem.

Nejlepší naším hráčem v utkání byl jednoznačně Šťepán Dancinger.

Místo zápasu

Fotbalový stadion Šatov
Šatov 455, 671 22 Šatov, Česká republika

Leave A Reply