2 - 2
Celkový čas

Report

V netradičním sobotním termínu jsme přivítali na našem hřišti nováčka z Moutnic. Utkání bylo jak na houpačce, každý chvilku tahal pilku.

Ale pojďme k samostatnému zápasu. Po rozpačitém úvodu jsme se ujali ve 23. minutě vedení díky Láďovi Vybíralovi. Tomu nezvlhl střelecký prach ze Šatova a opět krásnou střelou z dálky k pravé tyčce otevřel skóre utkání.

Poté nás v 36. minutě dostal do dvoubrankového vedení Ondřej Čermák, kterého do samostatného úniku krásně uvolnil střelec první branky L. Vybíral. Ve 44. minutě nás mohl znovu rozveselit Ondřej Čermák, který byl tváří v tvář moutnickému gólmanu, ale jeho hlavička po centru Honzy Šípa skončila těsně vedle.

Do druhého poločasu naší hráči vstoupili s tím, že mají utkání už vyhrané. To se však šeredně mýlili, hned od začátku druhého poločasu totiž hřiště opanovali hosté. Po zásluze byli hned v 52. minutě po ztrátě míče na pravé straně potrestáni. Balón zatáhl moutnický hráč a naservíroval ho spoluhráči před prázdnou branku, kde díky vypuštěnému běžeckému souboji od Kuby Janíka mohl pohodlně skórovat.

Neuběhlo ani pět minut a SK Moutnice se radovali podruhé. Krásným lobem skóroval zkušený bývalý hráč IE Znojmo Vacula.

Druhá branka v naší síti konečně hráče vzbudila a vrátili se ke hře, kterou aplikovali v první půli. Naše hra však už nebyla tak nebezpečná. V 87. minutě se řítil na našeho brankáře hráč Moutnic, ale Šťepán Dancinger byl proti tomu aby skóroval, špičkami prstů vytáhl střelu na roh. V 90. minutě jsme zahrávali standardní situaci my. Míč se odrazil k Martinu Janyškovi, který z cca 12 metrů trefil břevno od něhož se míč odrazil těsně před brankovou čáru.

Tohle utkání beru jako prohrané a bude ve mně strašně dlouho, ale je zapotřebí, aby jsme si z něj vzali ponaučení, že fotbal se hraje do doby než rozhodčí utkání  ukončí  a ne  jen 45 minut.

Na závěr bych chtěl poděkovat Mirkovi Svobodovi, který byl ochoten i přes nemoc nastoupit do utkání na osm minut než přijel Laďa Vybíral, abychom nepřišli o jednoho zdravého hráče střídáním.

 

Místo zápasu

Fotbalový stadion Blížkovice

Leave A Reply