3 - 8
Celkový čas

Report

Začátek utkání jsme zahájili minutou ticha jako vzpomínku na Václava Dvořáka.

Soupeři na nás od prvních minut vlétli s velkým elánem a my si s nimi nevěděli rady. Než jsme se stihli rozkoukat, už jsme prohrávali 0:3. V obraně jsme dělali zmatky,  proto jsme rychle provedli několik změn, ve snaze situaci řešit.

Z prvního gólu jsme se mohli radovat až po individuální akci Adama Kolmana, který utekl obráncům a po kličce gólmanovi střílel do prázdné branky. Soupeři však neotáleli a vstřelili další gól. Ve 24. minutě poslal Adam Kolman nahrávku na Vítka Poláška, který se nemýlil. Do konce poločasu jsme ohrozili soupeřovu branku ještě přímým kopem Michala Buriana a dvěma rohy, kde Adam Kolman střelou těsně míjel branku.

Druhý poločas nepřinesl žádné překvapení. Z jednoho špatného odkopu Vládi Dvořáka hosté navyšovali své skóre, oproti tomu chytil Vláďa penaltu, která byla nařízena za faul Šimona Janyšky. Vzadu na bekovi se dobře uchytil Adam Skovajsa. I Matěj Řiháček může říct, že to byl jeden z jeho povedených zápasů.

Přesto byli soupeři lepší a dokázali překonat naši obranu ještě třikrát. Adam Kolman už mohl jen snižovat na 3:8. Z posledního rohu jsme se snažili vstřelit ještě jednu branku, ale hlavička Šimona Janyšky šla vysoko nad bránu.

 

TJ Sokol Blížkovice „MŽ“

Jevišovice/Mikulovice „MŽ“

Místo zápasu

Fotbalový stadion Blížkovice

Leave A Reply