4 - 1
Celkový čas

Report

Do utkání proti Horním Kounicím jsme šli s tím, že chceme napravit utkání v Tasovicích.

Zápas to musel být pro oko našich fanoušků velmi zajímavý, první půl hodinu náš tým hrál velmi zodpovědný a účelný fotbal, s kterým si soupeř nevěděl rady. Ve 28. minutě jsme šli zaslouženě do vedení, skóre utkání otevřel Jakub Velčický.

Po gólu se zdálo jakoby chtěli hráči stav 1:0 bránit do konce utkání. Přestali hrát to co první půlhodinu čehož Kounice velmi rychle využily. Ve 37 minutě měl trenér hostů Martin Kuchařík štěstí při střídání. Příchozí Rozmahel, byl na hřišti 10 vteřin a už stihl srovnal stav utkání na 1:1.

Ve 45. minutě, po faulu na Tomáše Řeřuchy (který po tomhle střetu musel být střídán a bude nám chybět delší dobu), jsme zahrávali standardní situaci. Radek Hochman poslal míč do ohně, kde se nejlépe zorientoval Radek Vybíral a poslal nás opět do vedení.

O přestávce jsme si řekli, že nesmíme začít bránit, jak to bylo v první půli po vedoucí brance na 1:0. Druhá půle byla víceméně vyrovnaná, hrálo se převážně od šestnáctky k šestnáctce. Jak Horním Kounicím ubýval čas a museli hru čím dál víc otvíral, začínali jsme útočit do stále otevřenější obrany. V 75. minutě, po krásné kombinaci po křídle a s pomocí chybujícího hostujícího brankáře (kterému přízemní centr prošel pod tělem) na Radka Vybírala zívala prázdná klec, do které s přehledem zasunul na 3:1.

Tečku za dobře odehraný utkání všech našich hráčů udělal Tomáš Prokeš v 88. minutě, kdy zvýšil hlavou na konečných 4:1.

Hosté napsali:

Domácí začali aktivně a byli za to odměněni ve 20. minutě gólem Velčovského. Hosté se k prvnímu střídání rozhodli už ve 35. minutě a při prvním dotyku s míčem vyrovnával střídající Rozmahel. Blížkovickým se podařilo vsítit branku do šatny, autorem byl Radek Vybíral. Po přestávce se útoky střídaly na obou stranách, šťastnější byli domácí, v 75. minutě navýšil vedení opět Vybíral. Jeho gól rozhodl o osudu střetnutí. V samém závěru pečetil vítězství Blížkovic Prokeš.

Místo zápasu

Fotbalový stadion Blížkovice

Leave A Reply