3 - 3
Celkový čas

Report

V sobotních dopoledních hodinách se mladší žáci vydali k souboji s vedoucím týmem tabulky 1. SC Znojmo. Všichni věděli, že to nebude snadný zápas. V prvním střetu na domácí půdě nám Znojmáci nasázeli 10 fíků, navíc jsme na Čafku odjížděli jen v osmi lidech.

Zápas začal dle očekávání. Znojmo mělo hru pod kontrolou a my vedle nich jen běhali. Náš první kontakt s míčem byl o to radostnější. Výkop skončil na kopačkách Vítka Poláška, který přesprintoval půlku hřiště a k úžasu domácích vsítil gól.

Druhé překvapení přišlo ve 20. minutě, kdy na 0:2 navýšil Adam Kolman. Domácí měli každý míč, ale marně se pokoušeli o zvrat v zápase. Buď měli smůlu v zakončení, nebo v bráně zachytal góloš Vláďa Dvořák.

Na konci první půle domácí jednu šanci proměnili, my jsme vzápětí kontrovali Vítkem Poláškem na 1:3.

Na klucích už byla po půlce znát únava. Sami však věděli, že se musí kousnout a hrát dál. Soupeři nás i v druhé půlce jednoznačně přestřílel a dvěma góly vyrovnali skóre na 3:3. My jsme si pár šancí také vytvořili, ale bohužel zůstaly neproměněny. I přesto je remíza na půdě lídra, který byl doposud stoprocentní (při skóre 69:9) obrovským úspěchem a povzbuzením do další práce.

Leave A Reply