Polovina soutěže dorosteneckého fotbalu, krajské I. B třídy, je za námi. Přišel tak čas na krátké bilancování. Ve stručnosti: divácká návštěvnost – malá, herní projev – nevyrovnaný, počasí – podzimní, sudí – dobří, občerstvení – výborné.

Kluci během podzimu utvořili solidní partu, i když jsou mezi nimi značné věkové rozdíly. Většinou šli jeden za druhého. Odehráli jsme jak velmi kvalitní, tak i velmi neandrtálské utkání. Zářným příkladem je poslední domácí zápas proti vedoucím Tasovicím. 25 minut jsme jim byli víc než vyrovnaným soupeřem, poté jsme dostali hloupý gól a bylo po nás. Během 20-ti minut jsme si nechali dát 6 branek. V druhé půli jsme nechali (po velmi klidném monologu trenéra v kabině) Tasovice ohrozit naši branku pouze jednou a uhráli v ní plichtu 1:1. Naopak velmi kvalitní utkání jsme sehráli v Zastávce u Brna. Prohra 2:3 (třetí gól jsme dostali až v 85. minutě). Další kvalitní mač bylo domácí utkání proti Příměticím – výhra 7:1 a s Višňovou – výhra 5:1. Smolné utkání bylo doma proti Miroslavi – prohráli jsme 2:1, když jsme dali tři góly.

Jsem velmi mile překvapen morálkou a přístupem Pavla Hochmana, Davida Coufala a Lukáše Němce. Zimní přípravu začneme 8.1.2015, dvakrát týdně – jednou tělocvična, jednou venku + přípravná utkání. Pokud to kluci vezmou odpovědně, tak si troufám na konečné páté místo. Pokud nevezmou, tak si netroufám na nic.

  • Trocha čísel nikdy neškodí:

sehráli jsme 13 utkání – 3 vítězná, 10 porážek

28 branek jsme dali a 48 dostali

červenou kartu jsme nedostali, žlutých bylo 11

Podle vstřelených branek nám patří 7.-8. místo, podle obdržených 12.-13. a dle bodového zisku 13.

Nejvíc branek dal Radim Hochman – 9

Nejvíc se zlepšil Dalibor Peřinka a s malou výhradou v důrazu Pavel Hochman, zklamaný jsem z přístupu k zápasům a tréninkům u Tomáše Janyšky (má navíc).

Bylo celkem 19 tréninků, účast jmenovitě:

Pavel Hochman-19, Jakub Janík-18, David Coufal-16 (začal hrát později od té doby nevynechal), Vladimír Vybíral,Luboš Částek-15, Lukáš Němec(to stejné co David), Adam Čech,Radim Hochman,-14, Dalibor Peřinka-12, Pavel Picmous ,Kamil Bohdalem, Radek Vybíral -11,Tomáš Janyška, Milan Minařík-9, Jarda Zelenka – 6, Honza Holík – 2, Ondra Zejda – 0, Dan Křesťan byl jen 4x, ale to proto,že je na internátu. Když byl doma, tak šel vždy.

Přestali hrát Lukáš Bloudíček a Mirek Pléha – doufám v jejich brzký začátek, jinak tu ztrátu nedoženou. Nutno říci, že je budeme v budoucnu určitě potřebovat.

Závěrem chci poděkovat divákům za podporu, klukům za to, že to v krizích nevzdali, Petrovi, Radkovi, Slávovi za mávání a jinou pomoc, Štěpánovi za trénink gólmana a Tomovi Řeřuchovi za zbytek.

Leave A Reply