blizkovice-hostim

První přípravný zápas „A“ týmu před jarní částí soutěže příliš fotbalové krásy nepřinesl. Na našich hráčích bylo vidět, že prozatimní příprava byla soustředěna pouze na získávání fyzického fondu. Do zápasu se soupeřem z Hostimi (okresní přebor) jsme letos ještě neměli balón na noze. I proto jsme nebyli schopni si třikrát po sobě přesně nahrát a z takto vzniklých chyb pramenily náznaky rychlých kontrů soupeře. V nich soupeři povětšinou chyběla finální přihrávka do zakončení. Pokud už se k zakončení dostal náš tým, jednalo se většinou o střelbu z větší vzdálenosti bez výraznější šance na úspěch.

Z pohledu trenéra jsem rád, že jsem viděl jak si počínají kluci jako Moravec Milan, Samek Michal, Janyška Martin a Dancinger Jan. Naše hra byla katastrofální a horší zápas jsem od kluků neviděl, ale to se vykrystalizuje po pár trenincích s balónem.

Branky: 2x Straka

Sestava Blížkovic:

Dancinger Štěpán – Bauer Martin, Hochman Radek, Moravec Milan, Janík Jakub – Šíp Jan, Vybíral Vladimír, Velčický Jakub, Částek Josef ml. – Čermák Ondřej, Samek Michal

(do druhého poločasu nastoupili: Janyška Martin, Dancinger Jan, Prokeš Tomáš, Hlávka Martin, Řeřucha Tomáš)

Co o zápase napsal soupeř:

Přípravné utkání proti kvalitnímu soupeři přesně splnilo svůj účel. Bylo vidět, že nás ponaučení od Jevišovic posunulo, a tentokrát to byli naši hráči, kteří byli důraznější a rychlejší v soubojích. Celkově povedené utkání, do kterého naskočilo i všech pět střídajících hráčů, kteří výkonem mile potěšili! Není ale třeba výsledky z přípravných utkání přeceňovat, ale spíš se soustředit na poctivý konec přípravného období.

Fotogalerie ze zápasu zde (děkujeme fotografovi z Hostimi).

Leave A Reply