blizkovice-jevisovice

Zimní soustředění TJ Sokol Blížkovice naplánované na 6.-8. března 2015 do Jevišovic bylo odstartováno ve čtvrtek 5.3. podvečerním přípravným utkáním. Soupeř byl tentokrát podstatně silnější než předchozí Hostim. Naše kombinovaná sestava se střetla s domácím týmem Jevišovic, jenž nastupuje v Jihomoravském krajském přeboru.

Utkání jsme začali o hodně lépe než první přípravný zápas. Úvodních patnáct minut jsme měli více balón na našich kopačkách a oproti minulému zápasu jsme zlepšili jednoduché přihrávky. Bohužel, mezi 15. a 20. minutou jsme vypadli z tempa což soupeř potrestal dvěma brankami. Po té se hra opět vyrovnala.

Druhý poločas měl na svých kopačkách více šancí tým Jevišovic. Ty co si vytvořili naši hráči zůstaly až na jednu výjimku nevyužity. Největší problémy nám dělali oba rychlí krajní záložníci, po jejichž akcích jsme dostali 5 branek. Celkově se jednalo o velice běhavé utkání, kde rozdíly v kondici obou mužstev s přibývajícím časem značně ovlivňovaly hru.

Branka Blížkovic:

Velčický Jakub

Sestava Blížkovic:

Dancinger Štěpán – Řeřucha Tomáš (65′ Dancinger Jan), Bauer Martin, Hlávka Martin, Hochman Radek – Trnka, Prokeš Tomáš, Šrámek Antonín, Částek Josef ml. – Pikolon Martin (45′ Čermák Ondřej), Velčický Jakub

Leave A Reply