Utkání proti TJ Mikulovice (okresní přebor) ukončilo náročné čtyřdenní soustředění v Jevišovicích. Na hráčích bylo vidět jak jsou po náročných trénikových dávkách vyčerpání.

V prvním poločase, za krásného jarního počasí, jsme soupeře pustili jen k mírným náznaků šancí a jedné hlavičce po rohovém kopu. Do vedení jsme šli v 17. minutě díky Martinu Bauerovi, jenž zakončoval po krásné kolmici od Velčického. Vyběhnutému gólmanu Mikulovic Marku Elisovi nedal šanci.
Druhý poločas si soupeř vypracoval o mnoho šancí víc jak náš tým, nás podržel výborný gólman Dancinger.

Na závěr chci hráčům poděkovat za odmakané soustředění. Příští týden nás čeká v sobotu tým Tasovic „B“, kdy už se bude pomalu ladit forma na mistrovské utkání.

Branka Blížkovic:

Bauer Martin

Sestava Blížkovic:

Dancinger Šťepán -Řeřucha Tomáš (77′ Šíp Jan), Hlávka Martin, Moravec Milan (45′ Dancinger Jan), Hochman Radek – Šíp Jan (45′ Částek Josef), Palát Milan (45′ Janyška Martin), Prokeš Tomáš (45′ Čermák Ondřej), Bauer Martin – Trnka Michal (68′ Prokeš Tomáš), Velčicky Jakub (77′ Moravec Milan)

Co o zápase napsal soupeř:

Úvod byl vyrovnaný, minimum šancí se střídalo na obou stranách, ovšem bez gólového efektu. Branka přišla po typické akci hostů, kdy míč za obranu nejrychleji doběhl hostující útočník a před vyběhnuvším Elisem poslal míč do sítě – 0:1. Přes šance Fojtíka a Fialy R., byl poločas pořád o jeden gól. Druhý také výsledek nezměnil, na úvod měli dvě šance blížkovičtí fotbalisté, ale po té dominovali naši. Díky výraznému tlaku přišly i šance, ale opět Fojtík a ani Šálek, své šance nevyužili a tak jsme vyšli opět poraženi.

Leave A Reply