Dlouhé čekání skončilo. Díky zrušení jarní části sezony, vzhledem k situaci kolem Covid-19, jsme zůstali celých osm měsíců bez naší oblíbené nedělní kratochvíle.

Již minulou neděli proběhlo první měření sil mezi „A“ týmem  a Benfikou. Dnes, 5.6.2020 od 16:30, se v rámci přípravy utkáme s 1. SC Znojmo U19 a příští týden startuje Region Cup 2020.

Náhrada za zrušenou jarní část sezony bude přitom velice zajímavá. Diváci se mohou těšit na souboje s kvalitními týmy z blízkého okolí. Rivalita v hledišti i na trávníku bude značná a dojezdové vzdálenosti k venkovním utkáním minimální.

V prvním kole zajíždíme na půdu soupeře z 1.B třídy JmkFS, týmu Jevišovice/Mikulovice, kde jsme na podzim padli 1:3.

Po týdenní pauze nás 28.6.2020 v 16:00 čeká tým Blatnice. Ten nastupuje v okresním přeboru Třebíč,  kde se mu na podzim příliš nedařilo a skončil na 11. místě tabulky.

Následující týden pak přijde zápas nejvyhrocenější. Opět na domácím stadionu se utkáme s TJ Pavlice. Ti po postupu z pralesa chytly formu, když po prvních osmi zápasech měli plný bodový zisk. Pocítila ji i naše rezerva při domácí pořážce 3:10.  K sestupu na 3. příčku tabulky je odsoudil až nepovedený závěr soutěže.

V Pavlicích také nastupuje spousta bývalých členů kádru Blížkovic. Jakub Janík, Luboš a Josef Částkovi, Kamil Bohdálek, Radim Hochman, Kamil Eberl či Jan Šula. Za kormidlem stojí kouč úspěšných týmů dorostu Josef Částek st..

Poslední kolo odehrajeme 11. července na pažitu Hostimi, která vybojovala 11. místo v OP Znojmo.

 

Leave A Reply