Rozumíte evropskému fotbalu, rádi tipujete, nebo jste zkrátka soutěživí? Před šampionátem starého kontinentu ve Francii spouštíme na našich stránkách tipovací soutěž. Máte tak možnost ukázat, že nejste jen rozumbrada u piva, ale že fotbalu opravdu rozumíte a máte čuch na výsledky. Navíc můžete vyhrát i nějakou tu korunu.

Spousta z vás chtěla Tipovačku k Euru 2016 trošku okořenit a mi vaše přání vyslyšeli. Jednou z podmínek účasti v soutěži je tak vklad 210,- Kč (200,- Kč půjde do banku na výhry, desetikoruna pokryje náklady okolo).

Odhadujte konečné pořadí týmů na prvních třech místech, výsledky jednotlivých zápasů, počty udělených karet, nejlepšího střelce a další. Za úspěšné tipy získáte body, jež vás posunou pořadím vzhůru. Za správné skóre 10 bodů, za správnou dělbu bodů, tedy např. neuhádnete skóre ale „jen“ vítězství hostů, získáváte bodů 5. Vítězem a blížkovským eurofotbalovým znalcem bude soutěžící s nejvyšším počtem nasbíraných bodů.

Přihlášky do Tipovačky EURO 2016 můžete dle pokynů v pravidlech zasílat již nyní, samotné tipování bude zahájeno 3.6.2016 (tzn. týden před začátkem mistrovství). Do 13.6 se vám bude při vložení tipů objevovat i Tipovačka jarní části sezony blížkovského fotbalu. Toto prosím ignorujte, není technicky možné souběžně probíhající soutěže oddělit.

V případě dotazů či nejasností mě kontaktujte na email tjsokolblizkovice(at)gmail.com nebo přes fórum na stránkách.

Kompletní pravidla soutěže a způsob registrace najdete ZDE.

Leave A Reply