Pro podzimní část sezony 2016/17 zůstává možnost tipovat přímo na domácích fotbalových utkáních formou tipovacích lístků, jež budou součástí zápasových programů, nebo zde na webu po registraci.

Stačí tak během návštěvy zápasu vyplnit lístek s vašimi tipy na kolo další a tento odevzdat do schránky instalované u občerstvení „Domeček“.

Výsledky budou průběžně zveřejňovány na webu a v zápasových programech, na nejlepší tipaře pak čekají zajímavé odměny.

Hlavní cenou, poukaz na služby v ceně 500,- Kč věnoval Pneuservis Jíra z Jaroměřic nad Rokytnou.

Pneuservis Jíra

PRAVIDLA

Termín soutěže: Soutěž probíhá společně s podzimní částí sezony 2016/17. Z důvodu umožnění tipování i mimo internet se začíná druhými zápasy (nejpozdější tipy v neděli 21. srpna do 17.00) a končí předposledním podzimním zápasem.

Tipující: Tipovačky se mohou zúčastnit všichni návštěvníci webových stránek, fanoušci při domácích utkáních i hráči.

Přihlášení pro sázející na webu: Vzhledem k automatickému výpočtu výsledků je nutné se před samotným začátkem tipování zaregistrovat (staré účty na webu nefungují). Své tipy pak zadáváte po přihlášení.

K registraci stačí na email tjsokolblizkovice@gmail.com (do předmětu uveďte „Tipovačka“) zaslat svoje jméno a email. Do 24 hodin vám bude zaslán potvrzovací email, jenž bude obsahovat vaše přihlašovací údaje.

Přihlášení pro sázející při utkáních: Přihlášení proběhne prvním odevzdáním tipů. Nezapomeňte při tipování vždy uvést svoje jméno a příjmení, tipy u kterých nelze určit zadavatele budou pochopitelně ze soutěže vyloučeny.

Odevzdání tipů: Na webu lze tipovat od uveřejnění následujícího zápasu do hodiny před začátkem daného zápasu. Sázející při utkáních tipují v den zápasu na kolo, jež se bude hrát další týden (popř. dvě kola dopředu, podle rozlosování „A“ a „B“ týmu).

Začít tipovat můžete kdykoli během průběhu soutěže. Jak je ale samozřejmé, čím dříve se připojíte, tím více příležitostí kdy zístak body máte.

Bodování:

přesné skóre zápasu – 5 bodů

výsledek zápasu bez ohledu na skóre (výhra, remíza prohra) – 2 body

přesný počet branek vstřelených jedním týmem – 1 bod

Body se v případě výsledku zápasu (výhra, remíza, prohra) a přesného počtu branek jednoho týmu sčítají (např. pokud tipnete 2-1 a zápas skončí 3-1 získáváte 2 body za výhru domácích plus 1 bod za přesný počet branek vstřelený jedním týmem, tzn. celkem 3 body)

Pořadí: O konečném pořadí rozhoduje počet bodů po ukončení soutěže. Pokud by někteří hráči měli stejný bodový zisk, přijde ke slovu penaltový rozstřel proti gólmanu domácího týmu o přestávce posledního domácího utkání podzimní části soutěže.

Hodně štěstí v tipování !

Leave A Reply