K sobotnímu utkání jsme cestovali na půdu posledního týmu tabulky TJ Baník Zbýšov. Hráči byli upozorněni že je i přesto nečeká lehké utkání, což se hned v úvodu potvrdilo. Domácí se dostali do vedení již v páté minutě. Od desáté minuty jsme pak převzali iniciativu a bylo jen otázkou času než se některá šance ujme.

Na časomíře svítila 28. minuta, když na propadlý centr z pravé strany číhal na zadní tyči Jan Dancinger. Ten propálil vše co mu stálo v cestě a srovnal na 1:1. Střelce naší úvodní branky musel pro zranění ve 38. minutě nahradit střídající  Jakub Velčický. Ten se na hrací ploše neohřál ani dvě minuty, když po technické střele z úhlu poslal náš tým do vedení 2:1.

Do druhého poločasu jsme nastupovali s tím, že se pokusíme rychle navýšit náskok , což se hráčům povedlo hned v 50. minutě. Hlavičku přesně umístil Tomáš Prokeš.

Zdálo se, že budeme utkání v pohodě kontrolovat. Místo toho jsme však začali kupit chyby, které naštěstí soupeř nevyužil. Naopak, v 76. minutě zahrál soupeř ve svém vápně rukou, následně nařízený pokutový kop s přehledem proměnil Martin Pikolon. Za pohodlného náskoku 4:1 se nakonec přecijen chvíli radoval i soupeř, který dokázal využít jedné z našich nepřesných přihrávek.

 

Leave A Reply