Před prvním ostrým zápasem jara jsem musel řešit dva klíčové posty. Němec Lukáš na postu pravého beka byl po nemoci na prášcích a univerzál Zejda Ondřej se léčil z chřipky. Janyška Tomáš a Zelenka Jaroslav o sobě nedali ani vědět.

Zápas jsme nezačali dobře. Už ve čtvrté minutě jsme dostali gól z penalty po školáckém faulu Křesťana. Ve dvanácté minutě jsem musel přehodit Vybírala Radka (útok) s Peřinkou Daliborem (pravý bek), kterému se vůbec nedařilo. Od té doby se hra vyrovnala a mohli jsme i vyrovnat, když šel Vybíral Vladimír sám na kasu. Bohužel, situaci vyřešil nejhůř jak mohl.

O přestávce jsem klukům vysvětlil co po nich vlastně chci, správně vyhecoval a Kahan prvních dvacet minut nevěděl kam skočit. V 54′ Vybíral Vladimír krásnou střelou vyrovnal a v 64′ nás Hochman Radim poslal do vedení. Poté jsme se nesmyslně zatáhli a hosté nás začali přehrávat. V 72. minutě dostal Čech Adam nepříjemný úder do obličeje po kterém byl docela dost otřesen a deset minut jsme hráli v deseti. I přes moje naléhání ať se do hry nevrací, se Adam na hřiště vrátil a týmu tím pomohl. Mezitím v 83′ soupeř využil svoji momentální převahu a srovnal na 2:2. V 91′ po přímém kopu Vybírala Vladimíra kapitán Janík Jakub rozhodl hlavou – 3:2.

Kluci ukázali, že i přes chabou zimní přípravu jsou schopni bojovat až do konce a hrát i pohledný fotbal. Bloudíček Lukáš, Picmous Pavel, Křesťan Dan a Peřinka Dalibor musí přidat na důrazu. Překvapil mne Částek Luboš přehledem a na to, že je věkem ještě žák i hrou tělem. Body jsou pro nás v boji o záchranu velmi důležité, klukům patří dík za předvedenou hru a že procvičují mou srdeční soustavu.

foto zápasu

podrobnosti zápasu

Leave A Reply