Šestým jarním kolem se soutěž přehoupla do své druhé poloviny. Znovu jsme se tak utkali s kluky ze Suchohrdel, tentokráte na hřišti soupeře. Kvůli rybářským závodům, které se konali ve stejný den, jsme na utkání odjížděli přesně v osmi lidech (hrajeme 7+1). Ráno také hrála mladší ve Vrbovci, kde podlehla domácím 3:7 a Jaroslavicím 6:7, proto nás někteří kluci přijeli doplnit na lavičku.

Už od prvních minut bylo jasné, že to nebude taková brnkačka jako minule, kdy jsme soupeři nasázeli 16 branek. Hra se přelévala z jedné strany na druhou, každý tým mohl pohodlně vyhrát. Jako první otevřel skóre Martin Bartoš, když prošel přes tři hráče a střelou k tyči nedal brankaři šanci. Hosté však nelenili a po podobné situaci vyrovnali na 1:1. Po krásné akci na jeden dotek při souhře hráčů Bartoš, Polášek, Kolman se trefoval Matyáš Krejčí. Dlouho jsme se neradovali a hosté na konci prvního poločasu srovnali na 2:2.

Hned v první minutě druhé poločasu nás Martin Bartoš opět poslal do vedení – 3:2. Dlouho jsme se ale neradovali. Po pár minutách nás zase hosté dotáhli. Pak už to bylo jen o maření gólových šancí. Týmy se tak zaslouženě odnesly po bodu.

V bráně nás opět podržel Vláďa Dvořák. Zápas se vyvedl i Šimonu Janyškovi, který úspěšně bránil nejlepšího útočníka domácích.

 

Leave A Reply