Tuto neděli, 24. dubna 2016, pořádá TJ Sokol Blížkovice zájezd autobusem na venkovní soutěžní utkání proti SK Moutnice. Odjezd od fotbalových kabin ve 13.30, cena zájezdu 50,- Kč.

Zápas bude první představení našeho týmu na domácí půdě týmu SK Moutnice, jemuž se po postupu z okresního přeboru Brno-venkov příliš nedaří, byť má na předposlední Újezd náskok pěti bodů. V posledních zápasech prohrál s dalším nováčkem a svým nejbližším pronásledovatelem, týmem Lokomotivy Horní Heršpice (0:4), aby následně na domácí půdě porazili Horní Kounice (4:2). Na jaře mají Moutnice celkovou bilanci 1 – 2 – 1.

K utkání s 11. týmem tabulky odjíždíme po domácí porážce (0:1) v derby s Šatovem. Pokud chceme udržet kontakt s horní polovinou tabulky, nezbývá nám než naplno bodovat. Dobrou zprávou pro tým je uzdravení kapitána týmu Jana Holíka, špatnou je stále absentující Jan Šíp a nemohoucnost našich střelců, kteří již dva zápasy nedali gól. Naše jarní bilance je taktéž 1 – 2 – 1.

Leave A Reply