3 - 2
Celkový čas

Report

Vstup do utkání se nám nadmíru povedl. Balón jsme měli více na svých kopačkách, hířili jsme pohybem bez míče a hráli fotbal s minimem dotyků, což dělalo domácím značné problémy. Převahy jsme dokázali využít a dostali se do dvoubrankového vedení, které mohlo být i vyšší.

Vedení jsme se ujali v 11. minutě po faulu na Karla Kučeru, kdy sudí ukázal na značku pokutového kopu. Míč si postavil Radek Hochman a zkušeně proměnil, když Marka Elise poslal na druhou stranu branky. Po gólu jsme pořád dominovali a byli lepším týmem na hřišti. Po mnoho zahozených šancí přišlo zvýšení na dva nula z kopačky Filipa Svobody. Domácí se dožadovali odmávaní ofsajdu, ale vzadu byl zapomenutý pravý záložník Tomáš Swarz. Filip měl spoustu času na to, aby si míč zpracoval, otočil se s ním a v klidu prostřelil vyběhnuteho gólmana.

Snížení Jevišovic přišlo v 37. minutě, též z pokutového kopu. Ten byl nařízený za zahrání rukou Honzy Šípa. Štěpán sice vystihl směr kopu Tomáše Stuchlíka, ale byl na něj krátký. Poté se první poločas jen dohrával, oba týmy už se viděly v kabině.

Do druhého poločasu jsme byli nuceni střídat. Jak se později ukázalo, právě střídání Filipa Svobody za Martina Bauera mělo zásadní vliv na další vývoj utkání a jeho konečný výsledek.

Druhých pětačtyřicet minut jsme začali o poznání hůře, což Jevišovice vycítili a přidaly na důrazu. Nám tento styl hry vůbec neseděl. Jak přibýval čas na časomíře, začínaly jevišovice více a více zlobit a regulérně se hnaly za vyrovnáním.

To přišlo v 80. minutě po nedorozumění Laďe Vybírala s honzou Holíkem u postranní čáry. Honza mohl míč v klidu odehrát, ale místo toho zahrál balón do výšky směrem do středu hřiště k naší brance. Situaci mohl zachránit ještě Michal Samek. Ten nikým nezajištěný míč podběhl a Jan Schläfer šel sám na branku. Štěpánu Dancingerovi v brance nedal šanci – 2:2.

Ještě jsme se neotřepali z vyrovnání a v 83. minutě, když Honza Holík v pádu odehrál míč na kopačky soupeře. K míči se dostal střelec vyrovnávací branky Schläfer. Štěpán vytáhl mimořádný zákrok, ale proti dorážce Tomáše Stuchlíka byl bezmocný – 2:3.

Zbylý čas je na naší hře vidět křečovitá snaha po honbě za vylepšením výsledku. Za zmínku stojí šance Laďě Vybírala v nastaveném čase. Z úhlu šel sám proti Elisovi, ale zakončil mimo svatyni.

Leave A Reply