2 - 3
Celkový čas

Report

K zápasu 11. kola jsme vyrazili do Chvalovic netradičně již v sobotu. Odjížděli jsme oslabeni o několik hráčů základní sestavy. Chyběl Vladimír Vybíral, Tomáš Řeřucha, Tomáš Šrámek a kvůli disciplinárnímu trestu naposledy i Martin Hlávka.

Před jejich náhradníky musím smeknout, ať už to byl Pepa Částek na středu zálohy a nebo Lukáš Samek na jejím kraji, s danou situací se porvali statečně, byť se prvních 15 minut na hřišti hledali.

Úvod zápasů byl v režii naších hráčů, zaslouženě jsme se ujali vedení hned v 7. minutě, kdy po centru Tomáše Prokeše otevřel skóre utkání hlavičkovým lobem na vzdálenější tyč Martin Pikolon.

V 11. minutě potvrdil střeleckou formu z posledních zápasů Honza Šíp. Potrestal chybu domácího gólmana, který vyběhl na střílený centr z pravé strany, Honza míč zpomalil a poslal na zadní tyč, kde na něj zívala prázdná brána – 2:0.

V 18. minutě jsme šli do tříbrankového vedení. Z levé strany přenesl hru na pravou Radek Hochman, přesně našel Martina Pikolona, který dal ukázkově míč do klidu a vybídl Milana Popelku ke skórování. Ten tyhle situace umí řešit na výbornou, což se potvrdilo. Obstřelil vyběhnutého gólmana a začal slavit.

Situace se našemu souboru zkomplikovala o minutu později. Soupeře, který již byl na ručník, vrátil do zápasu náš vlastní gól. Po této nešťastné chvilce se hra vyrovnala. Za zmínku stojí jen krásný olej Martina Pikolona ze 42. minuty a ještě hezčí zákrok domácího brankáře. Ve 44. minutě pak zatrnulo naší lavičce i fanouškům v ochozech, když si Šťepán Dancinger zařval na balón mimo hranici vápna. Domácí Martin Vašíček byl však u míče dříve, Šťepánovi udělal kličku a řítil se na prázdnou svatyni. Situaci zachránil tygří skok Martina Bauera, který odkopl míč letící do prázdné brány.

Druhý poločas se odehrával od šestnáctky k šestnáctce. V 72. minutě domácí vystřídali, a nutno uznat, že jejich kouč měl šťastnou ruku. Na hřiště poslal letitou oporu Šatova Kříže a ten po sotva půl minutě na hřišti snížil na 2:3.

Poté už hřiště patřilo jen domácím, naše barvy nevěděly kam dřív skočit. Štěstí, že domácí několikrát řešili slibnou situaci v pokutovém území místo střelby přihrávku a poté se již k zakončení nedostali. Díky tomu se všechny body vydaly na výlet do Blížkovic.

Místo zápasu

Hřiště Chvalovice
Chvalovice 96, 669 02 Chvalovice, Česká republika

Leave A Reply