4 - 3
Celkový čas

Report

Ve 12. kole zajížděla Benfika do Božic, na hřiště jednoho z favoritů 3. třídy. V základní sestavě opět nastoupil navrátilec Karel Fiala a při absenci zraněného Josefa Dancingera se ze zálohy na hrot přesunul Lukáš Štefan.

Utkání začalo našim náporem. Už ve 4. minutě jsme se po trefě Lukáše Samka dostali do vedení. Následovala celá řada našich slibných šancí, ve kterých jsme mohli soupeři odskočit, žádná se však neujala. Následoval tak trest , když domací útočník z pozice na hraně ofsajdu překonal bezmocného Tondu Dvořáka v brance.

Do druhé půle jsme vstoupili s úmyslel hrát na brejky. Bohužel jsme dvakrát neuhlídlali střed pole a domací využili obou našich zaváhání. Po obdržených gólech jsme otevřeli hru. Výsledkem bylo snížení z hlavy Ondry Čermáka po rohovém kopu Tomáše Řeřuchy. Benfika nadále pokačovala v tlaku, ale i další brejk do naší otevřené obrany soupeř potrestal.

V závěru utkání jsme se ještě připomenuli akcí jako z učebnice. Na jejím konci byl a o gól roku se postaral sváteční střelec Tomáš Řeřucha, když se z voleje krásně trefil do šibenice. Po brance sudí zápas ukončil. Vzhledem k první půli tak domácí favorit získal velice štastné 3 body.

Leave A Reply