3 - 0
Celkový čas

Report

Do utkání jsme vstupovali s tím, abychom potvrdili roli favorita a body zůstaly doma. Samozřejmě jsme byli v očekávání s čím na nás Jundrov vyrukuje a jak posílil v boji o záchranu.

Začátek utkání patřil modro-bílým. Hned z kraje jsme se ocitli ve vyložené šanci po krásném centru Filipa Svobody na Honzu Šípa. Ten však hlavou přestřelil branku. Poté se hra vyrovnala a týmy se přetahovaly o balon od šestnáctky k šestnáctce.

Ve dvacáté minutě běžel sám na gólmana Jundrova Filip Svoboda. Razantní zakončení skončilo nad brankou. Ve 27. minutě našel Tomáš Prokeš krásným balónem za obranu Pepíka Částka. Ten z náběhu zakončil po zemi na vzdálenější tyč a my se mohli radovat – 1:0.

Ve 36. minutě jsme opět našli díru v obraně hostí. Rozehrávající Láďa Vybíral posunul na Filipa Svobodu, který zakončil podobně neúspěšně jako na začátku mače. Běžela 42. minuta, po krásném překřížení poslal Filip Svoboda na Martina Bauera. Gólman hostí však výborně přečetl hru a nebezpečí zažehnal.

Z protiútoku poprvé zahrozil soupeř. Při standardní situaci ze čtyřiceti metrů hráč Jundrova zkusil překvapit Tondu Dvořáka v brance a pěkně ho protáhl. Tahle střela byla velmi vydařená, ale Toník vytáhl skvělý zákrok a konečky prstů uklidil míč na roh.

Do druhé půle jsme šli s jasným cílem co nejdříve zvýšit vedení a získat klid. To se podařilo hned ve 48. minutě. Martin Bauer se dostal do úniku a oproti Filipovi se tváří v tvář gólmanovi nemýlil.  Po jeho technické střele jsme šli do vedení 2:0.

I dále jsme byli lepším týmem. K jediné akci jsme Jundrov pustili v 84. minutě, kdy se útočník hostů dostal do brejku. Pod tlakem dobíhajícího Radka Vybírala a díky výtečnému zákroku Tondy Dvořáka se mu skórovat nepodařilo.

Tečku za solidním výkonem celého mužstva udělal Filip Svoboda dvě minuty před závěrečným hvizdem sudího. Po našem rohovém kopu se nejlépe orientoval v šestnáctce hostí a pečetil na konečných 3:0.

Místo zápasu

Fotbalový stadion Blížkovice

Leave A Reply