2 - 2
Celkový čas

Report

Utkání v Miroslavi začalo minutou ticha drženou za dva hráče domácích, kteří zemřeli při tragické nehodě.

První poločas byl znovu z naší strany velmi laksní, bez pohybu či nápadu. Miroslav si chodila středem hřiště jak chtěla, naše záloha tam prostě nebyla. V 11. minutě přišla první rána. Po zbytečné ztrátě ve středu hřiště se objevil samotný hráč domácích v našem vápně a nedal Davidu Coufalovi šanci 0-1.  Poté jsme přeskupili posty na středu obrany a útoku. Celkový obraz hry se sice moc nezměnil, ale už jsme si vytvořili alespoň náznaky šancí. V 38. minutě jsme znovu inkasovali. Po pravé straně pohodlně prošel miroslavský záložník a stínován velmi staticky našimi třemi hráči odcentroval mezi penaltu a velké vápno, kde stál široko daleko nikým nehlídán soupeřův střední záložník 2 :0. Ve 42. minutě Laďa Vybíral poprvé nahrál balon na našeho hráče a Radim Hochman šel sám na kasu. Z posledních sil které mu zbyli po prohýřené noci a dvacetimetrovém klusání plácl do toho balonu a mezi nohami gólmana snížil na 1-2. První půlku podali chvalitebný výkon jen Lukáš Němec a David Coufal.

Monolog v kabině byl klidný a stručný. Adam Čech který přijel až v 35. minutě nastoupil na druhou půli místo Luboše Částka do útoku. Hra se obrátila, soupeř se nezmohl dvacet minut na nic a tak začal zdržovat. To se mu nevyplatilo. Až do 81. minuty jsme měli převahu, ale bez šance.Poté šel Adam Čech do zdánlivě ztraceného balónu v rohu vápna. Jeho důraz slavil úspěch, udržel balón ve hře, soupeř ho fauloval a z nařízené penalty Jakub Janík vyrovnal na 2-2. Po srovnání skóre jsme zvolili zdržovací taktiku mi a odvezli si první venkovní bod.

Malou pochvalu si zaslouží David Coufal, Lukáš Němec, Radek Vybíral a Adam Čech. Ostatní odvedli slabý průměr. Dobře zápas vedl i pan rozhodčí Vařacha. Utkání zbytečně nekouskoval a bez zaváhání odpískal jasnou penaltu na domácí těsně před koncem, což se jen tak nevidí.

Získaným bodem jsme poskočili na 10. místo a Radim Hochman s Kubou Janíkem mají po dvou utkání dva góly, což taky není špatné. Příští neděli máme na domácím hřišti Novosedly. Doufám, že potvrdíme stoupající formu. Přijďte nás podpořit. Přeji všem krásné velikonoce obzvláště Tomášovi s Jardou.

Comments are closed.