3 - 1
Celkový čas

Report

Předposlední utkání jsme odehráli na půdě již postupujících Tasovic. Myslel jsem, že po sobotním zápase dorostu IE Znojmo, který stvrdil postup Tasovic do vyšší soutěže, postaví náhradníky. Nepostavili a tak jsme se na střídačce modlili, ať nedostaneme příliš velký příděl. Situaci neusnadnila ani absence bratrů Vybíralových a Adama Čecha.

Hned od začátku bylo jasně znát, jak jsou na tom oba týmy v tabulce. Domácí Tasovice se snažily rozhodnout utkání hned z kraje utkání, ale my jsme je až do třinácté minuty do šance nepustili. V ní už bohužel ano a bylo to 0:1.

Znovu se domácí dostali do šance o 3 minuty později a skóre se opět navyšovalo – 0:2. V té chvíli jsem opravdu propadl skepsi a čekal debakl. Kluci se však začali lépe pohybovat a začali domácí napadat. Hra se mírně vyrovnala a kdybychom měli v předu důraznější útočníky, mohli jsme se radovat z gólu dříve, a ne až ve 40. minutě, kdy po rohu Radim Hochman snížil hlavou na 1:2.

Do druhé půlky jsme nastoupili s tím, že budeme hrát v klidu a důrazně, což se nám i dařilo. Domácí se, až na pár nepřesných střel, nezmohli na nic. Jejich mírná převaha se znovu projevila v 61. minutě. Nechali jsme volného hráče ve vlastním pokutovém území, ten se nabízené šance nezalekl a zvýšil na 1:3. V 69. domácí kopali pokutový kop, ten jejich gólman uklidil metr vedle Davidova zařízení. Dokonce zápasu už žádná větší šance ani na jedné straně nebyla.

Kluci si za výkon zaslouží pochvalu a je to příslib pro poslední utkání doma proti IE Znojmo. Navíc by jsme měli být v nejsilnější možné sestavě, ale to se letos mění i hodinu před utkáním, takže uvidíme. Chci poděkovat Mirkovi Pléhovi, když vyděl že v čase odjezdu nás bylo u kabin šest rychle se otočil a pelášil domů pro kopačky.

Poslední utkání dorostu se hraje v neděli 21.6.2015, nezvykle od 15.00 hodin. Přijďte nás podpořit a zároveň se rozloučit s končícím týmem dorostu jak se patří. Kluci si to po překonaných těžkostech letošní sezony a záchraně v 1.B třídě JMk jistě zaslouží.

 

TJ Sokol Tasovice

TJ Sokol Blížkovice „D“

13Hochman Radim
  1

Comments are closed.