7 - 0
Celkový čas

Report

Druhý zápas sezony jsme odjeli hrát do Mikulovic. Zde jsme se postavili kombinovanému týmu Jevišovic a Mikulovic. Na první pohled bylo vidět, že domácí tým je v průměru o hlavu větší, což pro nás nevěštilo nic dobrého. Každý centimetr a kilogram jsou v soutěžích mládeže hodně znát.

Úvodních deset minut byla spíše v režii domácích, kdy na Vláďu Dvořáka v naší brance šlo celkem sedm střel. Naštěstí nás podržel a všechny bezpečně pochytal. Poté jsme zakombinovali ve středu hřiště. Po narážečkách na jeden dotek v podání Michala Buriana, Ondry Kučery a Martina Bartoše se rozvíjela slibná akce. Díky zbytečné chybě z ní však nic nebylo. Ve 23. minutě otevřeli domácí skóre. Vyrovnat jsme mohli z přímého kopu nařízenému proti domácím. Slibnou příležitost Šimon Janyška neproměnil a vzápětí (ke konci první půle) jsme opět inkasovali – 0:2.

Ve druhé půli jsme totálně odpadli fyzicky a se soupeřem už jsme nedokázali držet krok. Po brance soupeře následovala naše největší šance druhého poločasu. Když se střela Martina Bartoše po samostatné akci neujala, bylo o výsledku utkání definitivně rozhodnuto. Do konce hry jsme obdrželi ještě čtyři góly, aby za stavu 7:0 rozhodčí odpískal konec utkání.

Jevišovice/Mikulovice „MŽ“

7

TJ Sokol Blížkovice „MŽ“

Leave A Reply