6 - 0
Celkový čas

Report

K utkání s jedním z favoritů soutěže jsme odjížděli bez výraznějších ambicí na bodový zisk. Vrbovec sestoupil v sezoně 2009/10 z okresního přeboru a od té doby neskončil hůř než šestý, v posledních sezonách má bilanci dvou třetích a jednoho druhého místa.

Náš tým díky souběžně hranému zápasu áčka opět trápila úzká soupiska. Tondovi Dvořákovi ještě dobíhal trest z loňské sezony, ale jak ukázal jeho náhradník Sláva Pospíchal v minulém utkání, tento post nebyl výraznou slabinou.

Poprvé se představili obě staronové posily. Jak tradice velí, každým rokem se nechá k návratu na zelený pažit zlákat některý bývalý hráč Blížkovic. Letos je to Roman Komenda. Pavel Picmous se pak vrátil z hostování v dorostu Štítar.

Dle výsledku zápasu se může zdát, že nás přejel parní válec, ale zas tak jednoduché to domácí neměli.

Bez náhradníka, jen s Radkem Strnadem na čáře (od kterého se, díky jeho férovosti, žádná podpora čekat nedala), jsme na domácí vlétli. Až nás zaskočilo, že skoro celý první poločas se odehrával na půli domácích. Nejvíc z toho byli vyjevení naši forvardi, kteří dali slovům „koncový hráč“ úplně nový význam. Naše šance na jejich kopačkách jedna za druhou končily.

Naopak čeho se dotkli domácí, to skončilo tam kde mělo, za zády Slávi v brance. Rozhodně to však nebyla jeho chyba. Opět podal dobrý výkon, jen ho nedokázal podržet zbytek mančaftu.

Ještě o přestávce, za stavu 2:0 pro domácí, jsme byli přesvědčeni, že stačí prolomit střeleckou impotenci a se zápasem můžeme něco udělat. Toto přesvědčení dostalo povážlivou trhlinu v 61′ kdy Vrbovec zvyšoval na 3:0. Nám nezbylo než ještě víc otevřít hru, jednu chvíli dokonce trenér přemýšlel, že zkusíme hrát na 4 útočníky.

Otevřená hra Benfiky byla vodou na mlýn domácím, jenž skvěle využívali oken v naší obraně k rychlým brejkům. Sláva se snažil vzdorovat, ale sám proti útočníkům soupeře neměl šanci.

 

Leave A Reply