3 - 2
Celkový čas

Report

Do vzdálených Dyjákovic náš tým odjížděl s tou vidinou že napravý ztrátu bodů z domácího zápasu ze Štítary.

Našim hráčům vůbec nevyšel úvod utkání, jež se hrálo za silného větru. Dyjákovický kapitán dělal v naší obraně nehorázný průvan a než se naši srovnali tak jsme v desáté minutě prohrávali 2:0. V 15. minutě nám přibyla další vráska, kdy náš hráč Radim Hochman viděl červenou kartu.

Přišlo mi, že to kluky vybičovalo a naši hráči konečně začali hrát a přebrali otěže utkání. To přineslo na závěr prvního poločasu kontaktní gól. Po pěkném sólu Ondřej Čermák nedal šanci jak obraně, tak gólmanovi Dyjákovic a nekompromisně usměrnil míč k tyči.

Ve druhém poločase dělala naše útočná dvojice Martin Pikolon Martin a Mirek Svoboda problémy domácím obráncům, jenže naše koncovka byla na bodu mrazu. Jak se zápas posouval ke svému závěru, byli jsme nuceni hru více otevřít. Místo vyrovnání však následoval trest, když domácí využili rychlý kontr a zvýšili na 3:1.

Malou naději 5 minut před koncem utkání vykřesal Radek Hochman, když jeho centr skončil v bráně Dyjákovic. Vyrovnat se nám už nepodařilo, protože zbývalo málo času.

Leave A Reply