1 - 1
Celkový čas

Report

V šestém kole nás na domácím hřišti přijel provětrat další nováček 1.B třídy JmkFS skupiny B, TJ Přibice.

První náznak šance přichází v 5. minutě. Po faulu těsně před pokutovým územím padá k zemi Jan Šíp, sudí píská do píšťalky, ale Laďa Vybíral míří nepřesně.

Hraje se svižný fotbal, ale alespoň náznak šance přichází až v sedmnácté minutě. Laďa Vybíral zbytečně strká do soupeře u postranní čáry. Přímí kop končí po kontaktu s domácím hráčem v zámezí, po následném rohu se dostává do brejku Radek Vybíral. Jeho výlet však končí faulem.

Ve 22. minutě směřuje na Filipa Svobodu přesný dlouhý centr z naší poloviny, gólman hostí dobře vybíhá a je u míče o setinku rychleji.

Ve 24. minutě se dostávají do krásné příležitosti hosté. Jejich střelecké pokusy zastavuje na hraně malého vápna dvakráte za sebou Jan Holík. Hosté ještě hrozí z rohového kopu, míč však končí v zámezí.

O dvě minuty později, po rohu, kontrujeme střelou do tyče, dorážka končí v náručí gólmana Přibic.

V 37. se opět připomínají hosté. Před vápnem se mezi našimi dvěma beky úspěšně prodírá do šance hostující útočník. Michal Samek ho v poslední chvíli přidrží za dres, za což od sudího dostává žlutý dárek. Přímí kop z nebezpečné vzdálenosti končí ve zdi.

Pět minut před poločasem máme prozatím největší příležitost. Po rohovém kopu se míč dostává na střed hřiště. Nejrychleji se k němu dostává Mirek Svoboda nabíhající z pole. Rána z voleje směřuje mimo, ale před brankou se k ní dostává Jan Šíp. Ten posílá prudkou ranou na druhou tyčku vedle brankové konstrukce.

Poslední slovo tak přenecháváme hostům. Ti přesným centrem nacházejí svůj hrot ve vápně, který obstřeluje Tondu. Radost početné skupině fanoušku hostí kazí Mirek Svoboda. Po rychlém sprintu a skluzu zachraňuje těsně před čárou i za cenu zranění, když se při rychlém a nekontrolovaném skluzu potkává hlavou s brankovou tyčkou.

Místo zápasu

Fotbalový stadion Blížkovice

Leave A Reply