1 - 4
Celkový čas

Report

SOUPEŘ NAPSAL:

Čtvrté vítězství v řadě nás posunulo v tabulce na 4 místo. V Blížkovicích jsme sehráli kvalitní zápas a vytvořili jsme si hodně šancí. Dnes jsme je nevyužili v takovém rozsahu jako proti Jevišovicím ale i přesto jsme dali 4 góly. Úvodní dva góly vstřelil náš mladík Marek Balík, který v posledních zápasech navazuje na střeleckou formu, kterou měl v dorostu – jen tak dále Máro. Na první gól mu nahrával Martin Procházka a na druhý Martin Fryš. Druhý gól by asi vyhrál nějakou anketu, byl výstavní – střela z 25 metrů pod víko. Výsledkem 2:0 skončil první poločas. Do druhého poločasu jsme šli s tím, abychom neinkasovali a zkusili přidat 3 gól. To se nám povedlo v 55 minutě, když zkušeně si počkal v ofsajdové pasti domácích Martin Procházka a střelou k tyči dal gól na 3:0. Potom jsme ještě měli několik šancí ale domácí tým několikrát podržel brankář. V závěru utkání v 82 minUtě domácí snížili na 1:3. Žádné drama už jsme nepřipustili a Mára Balík po pěkné přihrávce od Michala Wrany pojistil výsledek na konečných 4:1. Tento gól znamenal pro Marka Balíka druhý hattrick v sezóně – Gratulujeme Máro.

Díky patří všem hráčům i divákům, kteří nás jeli do Blížkovic podpořit. Na zpáteční cestě v autobuse byla skvělá nálada a atmosféra.

Dnes nejlepším hráčem našeho mužstva byl Martin Fryš a velké oživení přinesl do hry výkon střídajícího Michala Wrany. Díky patří zkušeným hráčům Milanu Samkovi a Martinu Bendovi a ještě Ondrovi Rytířovi (15 let) a náhradnímu brankáři Dominiku Vaňkovi (15 let), kteří když bylo potřeba doplnit A tým tak jeli i na venkovní zápas.

Místo zápasu

Fotbalový stadion Blížkovice

Leave A Reply