1 - 3
Celkový čas

Report

Co napsal soupeř:

V šestém kole jsme zajížděli na nedaleké hřiště nováčka rezervy Blížkovic. Na začátek jsem musel řešit (po dlouhé době) nemilou věc v podobě velké absence hráčů. Omluvenku zaslal Dominik, Radek a Martin, vykartovaný Broňa a neomluvený Ondra. Ke všemu zranění hlásil gološ Zdenek, Milan a Jindra…Takže vyhlídky na úspěch nebyly vůbec růžové. Utkání začalo ve velkém tempu a domácí nás začali přehrávat především svým důrazem a rychlostí. Jakoby varování v podobě rychlých kontrů domácích nebylo málo a v 10. minutě přišel trest v podobě obdrženého gólu. Nám se naštěstí podařilo rychle odpovědět a Vojta pěknou přízemní střelou pravačkou srovnal na 1:1. Poté jsme mohli z rohu navýšit skóré, ale Radim mířil z malého vápna nad. Pak jsme si vybrali černou chvilku v obranné činnosti celého týmu nebo jsme začali věřit našemu gólošovi, neboť naše obrana byla 15 minut zoufalá. Náš Zdenek nezklamal a domácí útočníci si vylámali zuby. To co se nepodařilo Radimovi, napravil Česťa a ukázkovým bodlem o tyč rozvlnil blížkovickou síť, stav poločasu 1:2.

Do druhého poločasu jsme vstupovali s touhou udržet co nejdéle přijatelný stav, pokusit se vstřelit třetí gól a doufat, že domácí poleví v nastaveném tempu. Vše se nám podařilo, neboť Radim po krásném centru Lopéze dokázal v 55. minutě vstřelit gól a navýšit stav na 1:3. Domácí polevili v tempu a nebezpečnější jsme začali být my. Šancí na vstřelení dalšího gólu bylo dost. V 80. minutě se opět zranil nedoléčený Milan a nastoupit musel Pavel. Domácí se posledních deset minut nadechli k tlaku, ale skóré se neměnilo.

Zápas to byl velice náročný, především po psychické stránce.Vyjádřím se k tomu v mailu a dotčeným to řeknu osobně. Nám se ho ale, i se štěstím a týmovým pojetí, podařilo zvládnout a odvést tři body. Domácí borci předváděli rychlý, důrazný a pěkný fotbal. Rozhodně mají na čem stavět a mohou se jen zlepšovat. Pochvala rovněž za stav hrací plochy. Doufám, že se do dalšího zápasu dáme dohromady a do Mramotic pojedeme v plné síle. Velké poděkování patří naším fanoušků, kteří do Blížkovic přijeli v hojném počtu.

Leave A Reply