0 - 8
Celkový čas

Report

V pátečním duelu se naši mladší žáci potkali podruhé v podzimní části soutěže s týmem ze Starého Petřína spojeného s Vranovem. Utkání se odehrálo na hřišti ve Vranově nad Dyjí. Hřiště bylo nalajnováno podél klasického hřiště, ne napříč, proto jsme poprvé usedly na střídačku hostů.

Zápas jsme zahájili v klasickém složení. V brance Vladimír Dvořák, stoper Matěj Řiháček, krajoví beci Šimon Janyška a Adam Skovajsa, střed obrany Martin Bartoš, krajoví záložníci Vít Polášek, Mikuláš Holík a post útočníka obsadil kapitán mužstva Adam Kolman. Na střídání byli připraveni Michal Burian a Ondřej Kučera.

První půle zápasu byla hektická, my jsme byli rozhozeni a nemohli jsme si pořádně nahrát. Všechny balony jsme jen slepě nakopávali dopředu. I přesto jsme v prvn půli dokázali dvakrát skórovat. V 5. minutě se trefoval Martin Bartoš, v 10. Adam Kolman.

O poločase jsme provedli pár změn ve snaze zefektivnit naši hru. Začali jsme hrát na 2 obránce a dva středové záložníky. Došlo též ke střídání na postu gólmana. Vláďu Dvořáka vystřídal Šimon Janyška.

Změna byla znát od prvních minut. Akce, které jsme si vytvořili, měli oči. První dvě šance proměňoval Vítek Polášek (4:0). Další střelou Adama Kolmana jsme navyšovali už na 5:0. Při takové převaze se naše hra uchýlila k tomu, že si každý z hráčů chtěl dát gól. Kolikrát jsme mohli zvolit lepší řešení dané situace, ale na to si kluci musí přijít sami.

Poslední tři góly vstřelili: Adam Skovajsa po samostatné akci středem hřiště, Vláďa Dvořák hlavičkou po rohu Adama Kolmana (odneslo to jen červené oko) a Šimon Janyška po přímém volném kopu.

Soupeři se však také dostali do pár pěkných gólových příležitostí, ale naši dva gólmani a obrana poprvé v sezoně dokázali udržet čisté konto. Konečné skóre tudíž bylo 8:0.

Největší radost z výsledku měl určitě trenér Jirka Moravec, když plnil sázku s týmem – sadu kliků.

Starý Petřín/Vranov

TJ Sokol Blížkovice „MŽ“

Leave A Reply