V úterý 17. listopadu 2015 uspořádal oddíl Sokolu Blížkovice halový turnaj pro mladší a starší přípravku. Turnaj se odehrál ve sportovní hale v nedaleké Hostimi pod hlavičkou České obce sokolské. Dopoledne se utkali hráči starších přípravek za účasti Sokolů z Martínkova, Vranova nad Dyjí, Trstěnic a Blížkovic. Odpoledne klání pokračovalo soubojem mladších přípravek týmů Štítar, Březníku, Hlubokých Mašůvek a Blížkovic.

Starší přípravka

V zahajovacím utkání se střetly týmy Blížkovic a Martínkova. Martínkov byl po celý zápas lepším týmem a zaslouženě zvítězil 0:4. V druhém utkání si naši kluci s chutí zastříleli a porazili Trstěnic 6:0. V tomto utkání se dvakrát trefil Ondřej Kučera a po jedné brance přidali Dan Tříletý, Vítek Polášek, Matěj Říháček a Šiemon Janyška. V posledním našem zápase jsme se střetli v přímém souboji o 2.místo s týmem Vranova nad Dyjí, který jsme po bitvě dokázali porazit v poměru 2:1, když se o naše branky postarali Vítek Polášek a Matěj Říháček.

Celkové pořadí: Martínkov, Blížkovice, Vranov, Trestěnice.

Starší přípravka - halový turnaj Hostin, 17_11_2015

Mladší přípravka

Naši nejmladší fotbalisté začínali svůj turnaj zápasem proti hráčům Březníka za početné podpory rodičů v hledišti. Tento zápas jsme bohužel nezvládli a těsně prohráli 1:2, když jedinou branku Blížkovic vsítil Mikuláš Holík. V druhém utkání se hra zlepšila, čemuž však neodpovídal konečný výsledek 1:4, jediným střelcem našich barev byl Martin Bartoš. V posledním zápase jsme se utkali s vítězem turnaje mužstvem Štítar a prohráli vysoko 2:6. O branky se postarali Vítek Polášek a Mikuláš Holík.

Celkové pořadí: Štítary, Hluboké Mašůvky, Březník, Blížkovice

Mladší přípravka - halový turnaj Hostim, 17_11_2015

Leave A Reply