Podzimní část sezony ukončí náš fotbalový orchestr netradičně kolem prvním. V něm nás čeká soupeř papírově nejsilnější, vedoucí tým tabulky TJ Sokol Přímětice.

Přímětice jsou v soutěži nováčkem, loňskou sezonu bojovali o postup z okresního přeboru s Moravským Krumlovem „B“, který nakonec o bod předběhly. Vstup do 1.B třídy se jim, na rozdíl od ostatních nováčků postoupivších z okresních přeborů (Moutnice, Horní Heršpice), povedl. První zápas ve vyšší soutěži hraný na domácím hřišti a hned vítězství nad jedním z favoritů soutěže, týmem Sokola Pohořelice. Přímětické tento výsledek nakolp k desetizápasové šňůře bez porážky. Všechny tři body ztratili až v dohrávce odloženého zápasu 11. kola na hřišti Tatranu Kohoutovice. Poté remizovaly v Tuřanech, kde zachraňoval remízu minutu před koncem Martin Koc.

Našim borcům se poslední dva duely také výsledkově nepovedly, přichází tak čas na složení reparátu. Soupeřovo hřiště je pro fanoušky nejblíže, dá se tedy očekávat jejich slušná účast a jak bývá zvykem, určitě budou slyšet. Nejen oni ale i vedení klubu by si jistě přálo tři body, aby se jim lépe v zimě usínalo. Kádr by měl k utkání odjet kompletní.

info_preview_1_kolo_2015_16

Výsledky Přímětic v posledních třech sezonách:

2014/15 – 1. místo (postup), OP Znojmo
2013/14 – 8. místo, OP Znojmo
2012/13 – 4. místo, OP Znojmo

Leave A Reply