Dokáží naši hráči na osmý pokus získat s týmem Pohořelic plný počet bodů? Přesně na tuto otázku budeme znát odpověď v neděli kolem půl šesté odpoledne, kdy bude končit první domácí zápas jarní části sezony.

Pohořelice jsou jediným týmem, který jsme za čtyřleté působení v 1.B třídě nejen nedokázali porazit, ale ani jsme s nimi nezískali byť jediný bod.

Při krátkém pohledu na tabulku je jasné, že hosté jdou do zápasu i tentokrát jako favorit. V letošní sezoně desetkrát zvítězily a čtyřikrát prohrály. Porážku utrpěly ve Chvalovicích, Rajhradu a venku i doma (1. jarní kolo) je o body obral vedoucí tým soutěže z Přímětic. A právě náskok přímětických bude soupeřův hnací motor. Pokud ještě chtějí promluvit do boje o první místo, musí neustále vítězit a čekat na zakopnutí přímětických. O výsledcích soupeře v přípravě nemáme žádné informace.

Domácí tým v prvním jarním kole přivezl bod z Horních Heršpic, na soupisce před zápasem chybí dlouhodobě nemocní Jan Šíp a Jan Holík.

Drobnou pikantností je obsazení postu sudího. Nikoli proto, že hlavním sudím zápasu bude žena, ale že stejný arbitr řídil již vzájemné podzimní utkání. A nutno podotknout, že za samotný závěr zápasu, kdy nechala domácí vyloženě se prozdržovat k vítězství, od našich borců slova chvály neslyšela.

 

Leave A Reply