V devatenáctém kole, naposledy v sobotním termínu, přivítáme dvanáctý tým tabulky – FC Mramotice. Poslední vzájemný zápas na našem hřišti se datuje k 1.9.2007, kdy na staré štěrkové ploše proti soupeři nastupovalo naše áčko, jež stejný rok postoupilo ze 3. třídy do vyšší soutěže. K tomu mu pomohlo i tehdejší vítězství nad mramotickými 2:1. Za devět let, kdy jsme se v soutěžních utkáních nepotkávali, šla výkonost mramotického fotbalu pomalu, ale jistě, dolů. Loňskou sezonu skončili na 12. místě, které okupují i v sezoně letošní.

Na jaře přivezli, díky střelecké nemohoucnosti domácích, bod ze Štítar a v posledním hraném kole si smlsli na v celoroční krizi ponořených Hlubokých Mašůvkách (5:0).

Náš tým na jaře také neoslňuje předváděnou hrou, vše ale nahrazuje bojovností a jistou dávkou štěstí. I díky němu je zatím stoprocentní a tabulkou již vystoupal na krásné 4. místo. Bodové rozdíly jsou však minimální a tak si proti soupeři ze spodních pater nemůžeme dovolit zaváhání.

Leave A Reply