V tomhle utkání jsme nedokázali se soupeřem držet krok hned od úvodního hvizdu píšťalky. Někteří hráči působili dojmem že přišli na utkání splnit povinnou docházku a vidí se na večerním plese. Zajímalo by mě kdo z hráčů se mohl podívat do zrcadla a říct si dneska jsem to utkání odmakal. Z pohledu kouče nikdo. A jestli si někdo myslí, že ano tak je něco špatně. Každý hráč by měl zaplatit Tasovicím do klubový kasy minimálně 5 Kč, protože si naši hráči museli připadat jak na řetízkovém kolotoči. Byli jsme pasivní v pohybu bez balónu a v důrazu získat balón pod naší kontrolu. Někteří hráči absolutně vypouštěli obranné povinnosti.  Prostě herní katastrofa od všech kteří byli na hřišti. Doufám, že poslední přípravné utkání proti Želetavě, které se nejspíš bude hrát v sobotu v 15.00 hodin na Pavlickým pažitu, bude na hřišti úplně jiný mančaft než byl viděl v tomto utkání.

Branky Blížkovic:

Prokeš Tomáš – pokutový kop, Vybíral Vladimír

Sestava Blížkovic:

Dancinger Šťepán – Řeřucha Tomáš, Hlávka Mrtin, Hochman Radek, Šíp Jan – Palát Milan (20′ Vybíral Vladimír), Prokeš Tomáš, VelčickýJakub (45′ Holík Jan), Částek Josef ml. – Pikolon Martin, Čermák Ondřej(70′ Velčický Jakub)

Branky Tasovic „B“:

Čop 2x, Čermák, Dítě, Hlávka 2x

Sestava Tasovic „B“:

Pavliv – Macháček, Harenčák, Horáček, Svatoš – Čermák, Vomočil, Dítě, Lasák – Hlávka, Čop (Sedlář)

Leave A Reply