V dalším přípravném utkání hraném na umělé trávě v Jevišovicích na nás čekal silný tým Želetavy hrající 1.A třídu na Vysočině.

První půli jsme za soupeřem herně nezaostávali, spíše jsme měli i více ze hry. Soupeř však dokázal všechny naše chyby potrestat, zatímco mi jsme byli v zakončení žalostní.

V druhém poločase, po obdržení třetí branky, se náš tým úplně vytratil. Místo abychom navázali na první poločas, tak jsme se místo hry více věnovali tomu kdo co udělal špatně. Tým Želetavy si mezitím dobře zatrénoval proti hýbajícim se kuželům v podání našeho mužstva. Na druhou stranu se dá od čeho odrazit, protože první půlka zápasu po herní stránce, až na neproměňování šancí, byla dobrá.

Vrásky na čele nám tak musí dělat hlavně to, že jsme se během přípravy nesešli v optimálním složení, abychom dokázali být konkurencí silným soupeřům, které jsme pro přípravné období zvolili.

Další přípravné utkání nás čeká v neděli 13. března ve 12.00 hodin. Hrát se bude opět na umělé trávě v Jevišovicích proti Moravským Budějovicím hrající krajskou soutěž.

Sestava: Dvořák Antonín – Hochman Radek, Janík Jakub, Bauer Martin, Vybíral Radek – Samek Lukáš, Prokeš Tomáš, Holík Jan, Dancinger Jan – Popelka Milan, Pikolon Martin

Do druhého poločasu nastoupili: Dancinger Šťepán, Eberl Kamil a Čermák Ondřej.

Leave A Reply